PL / EN
NOWA ODŻYWKA ARTEGO MIRACLE LIGHTWEIGHT ULGA DLA ZMĘCZONYCH ZIMĄ WŁOSÓW

NOWA ODŻYWKA ARTEGO MIRACLE LIGHTWEIGHT ULGA DLA ZMĘCZONYCH ZIMĄ WŁOSÓW

Mróz, wiatr - to ciężkie warunki dla włosów. Poznajcie nową odżywkę bez spłukiwaniMiracle Lightweight marki Artego, która nawilża, odżywia i nadaje objętość.

Zimą w szczególności musimy dbać o swoje zdrowie. Osłabiony organizm podatny jest na wyniszczenie i uszczerbki na zdrowiu. Dotyczy to też skóry, paznokci a przede wszystkim włosów. Mroźna pogoda, wiatr, mogą spowodować ich zniszczenie i spadek kondycji. Stają się matowe i tracą objętość.

 

Nowy produkt marki Artego - Miracle Lightweight to idealne rozwiązanie dla włosów, które mają już dość zimowej aury. Uniwersalna odżywka bez spłukiwania chroni ich strukturę i zabezpiecza przed negatywnym działaniem niekorzystnej aury.

 

Wielofunkcyjność odżywki Miracle Lightweight, polega na możliwości stosowania ją także jako produkt ochronny podczas zabiegów chemicznych i termicznych. Doskonale nadaje się też do stylizacji włosów, układania fryzury, czy zwilżenia włosów przed strzyżeniem. Cienkie, słabe włosy, szybko stają się nawilżone, gładkie, zyskują objętość i połysk. Odżywka regularnie stosowana zapobiega rozdwajaniu się końcówek i wyrównuje strukturę włosa.

 

Sprawdźcie nową odżywkę bez spłukiwania Miracle Lightweight marki Artego.

 

fot. materiały prasowe

Nowa odżywka marki Artego Miracle Lightweight

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Artego | Artego Miracle Lightweight | odżywka bez spłukiwania |

podobne artykuły