PL / EN
NOWA ODŻYWKA ARTEGO MIRACLE LIGHTWEIGHT ULGA DLA ZMĘCZONYCH ZIMĄ WŁOSÓW

NOWA ODŻYWKA ARTEGO MIRACLE LIGHTWEIGHT ULGA DLA ZMĘCZONYCH ZIMĄ WŁOSÓW

Mróz, wiatr - to ciężkie warunki dla włosów. Poznajcie nową odżywkę bez spłukiwaniMiracle Lightweight marki Artego, która nawilża, odżywia i nadaje objętość.

Zimą w szczególności musimy dbać o swoje zdrowie. Osłabiony organizm podatny jest na wyniszczenie i uszczerbki na zdrowiu. Dotyczy to też skóry, paznokci a przede wszystkim włosów. Mroźna pogoda, wiatr, mogą spowodować ich zniszczenie i spadek kondycji. Stają się matowe i tracą objętość.

 

Nowy produkt marki Artego - Miracle Lightweight to idealne rozwiązanie dla włosów, które mają już dość zimowej aury. Uniwersalna odżywka bez spłukiwania chroni ich strukturę i zabezpiecza przed negatywnym działaniem niekorzystnej aury.

 

Wielofunkcyjność odżywki Miracle Lightweight, polega na możliwości stosowania ją także jako produkt ochronny podczas zabiegów chemicznych i termicznych. Doskonale nadaje się też do stylizacji włosów, układania fryzury, czy zwilżenia włosów przed strzyżeniem. Cienkie, słabe włosy, szybko stają się nawilżone, gładkie, zyskują objętość i połysk. Odżywka regularnie stosowana zapobiega rozdwajaniu się końcówek i wyrównuje strukturę włosa.

 

Sprawdźcie nową odżywkę bez spłukiwania Miracle Lightweight marki Artego.

 

fot. materiały prasowe

Nowa odżywka marki Artego Miracle Lightweight

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Artego | Artego Miracle Lightweight | odżywka bez spłukiwania |

podobne artykuły