PL / EN
TREGVART – PEŁNE KOLORU AKCESORIA Z PLEKSI

TREGVART – PEŁNE KOLORU AKCESORIA Z PLEKSI

Poznajcie artystyczne trio, które wspólnie projektuje i wytwarza akcesoria, biżuterię oraz przedmioty użytkowe z pleksi. Nas zachwyciły pastelowe badge Tregvart. Zajrzyjcie.

 

Tregvart to niezależna marka, którą tworzą trzy graficzki z Trójmiasta – Kasia Antuszewicz, Anieszka Pagińska i Magda Silska. Wspólnie projektują i wytwarzają biżuterię oraz akcesoria. Szczególną wagę przykładają do prostoty formy i motywów. Ich produkty są zgodne z trendami i bardzo estetycznie wykonane. Projekty Tregvart emanują kolorem i powstają z przymrużeniem oka.  

 

 

Inspiracją dziewczyn są pokazy projektantów i motywy przewodnie w modzie w danym sezonie (np. wąsy latem 2011). Projektantki obserwują również blogi modowe, aby wiedzieć, co w danym momencie jest „na topie". Śledzą także trendy w grafice projektowej (modne fonty, sygnety itd.), obserwują streetwear. Zbierają to wszystko w całość i przenoszą na fantastyczne projekty.

 

 

Nas zachwyciły cudowne pastelowe badge. Ich kształt, forma i cały dizajn jest naprawdę niesamowity. Sami zobaczcie. Projekty Tregvart można kupić na ich stronie internetowej tregvart.com.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Tregvart | akcesoria z pleksi | badge z pleksi | badge Tregvart |

podobne artykuły