PL / EN
ŚWIĄTECZNE OZDOBY MARKI VILLEROY & BOCH

ŚWIĄTECZNE OZDOBY MARKI VILLEROY & BOCH

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Nastała odpowiednia pora, by przystroić swój dom bożonarodzeniowymi ozdobami. Sprawdźcie przepiękną ofertę dekoracji świątecznych Villeroy&Boch.

Villeroy&Boch od przeszło dwustu lat zachwyca swoich klientów ekskluzywną ofertą zastaw stołowych i dekoracji. Co roku w okresie świat marka wypuszcza na rynek specjalnie zaprojektowane ozdoby bożonarodzeniowe. W tegorocznej kolekcji znalazły się aż trzy różne linie produktów dekoracyjnych – seria czerwona, zimowa oraz ciasteczkowa.

 

 

Kolekcja Winter Bakery Decoration Villeroy & Boch zawiera ozdoby świąteczne zachowane w tradycyjnej, bożonarodzeniowej kolorystyce. W ofercie znalazły się czerwono-biało-zielone okraszone złotymi elementami porcelanowe zawieszki i stojące figurki. Dzwonki, pomocnicy świętego Mikołaja, renifery czy choinki idealnie wkomponują się w gwiazdkową atmosferę.

 

 

Seria Farmhouse Touch zainspirowana jest mroźną krainą, Lodowym Pałacem z baśni Andersena i zimowym krajobrazem. W linii dostępne są kryształowe kieliszki i porcelanowa zastawa.

 

 

Trzecia linia ozdób dekoracyjnych Villeroy&Boch przenosi nas do bajkowej cukierni. Porcelanowe słodkie babeczki z dużą ilością kremu oraz klasyczne pierniczki w oryginalny sposób ozdobią nasze wnętrza.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Villeroy&Boch | świąteczne ozdoby | dekoracja | święta |

podobne artykuły