Logotyp serwisu lamode.info
STYLISTA RADZI - ŚWIĄTECZNE STYLIZACJE DLA NIEGO

STYLISTA RADZI - ŚWIĄTECZNE STYLIZACJE DLA NIEGO

Z okazji Świąt przygotowaliśmy dla Was modne propozycje męskich zestawów. Zobaczcie! 

Okres Bożego Narodzenia to czas, w którym każdy z nas stara się wyglądać wyjątkowo. Spotkanie przy świątecznym stole, wigilijne spotkania w pracy czy przyjęcia w gronie przyjaciół wiążą się z odpowiednią do okazji stylizacją. Podpowiadamy Wam, jak łączyć elegancję z wygodą, oraz które elementy garderoby wybrać, aby stworzyć elegancki i zgodny z obowiązującymi tendencjami look. Zobaczcie! 

 

 

 

CZERŃ WIECZOROWA

 

Klasyczna nigdy nie odchodzi do lamusa i w mniejszej lub większej ilości pojawia się w modzie co roku. Jak nosić ten dodający powagi i lat kolor? Z poczuciem humoru. Świetnym rozwiązaniem jest dobranie do dobrze skrojonej koszuli krawata w drobne, bardzo modne groszki i złotego zegarka podkreślającego elegancję stylizacji.

 

Świąteczne stylizacje dla niego

 

 

RETRO KRATA

 

Krata, to jeden z najczęściej przewijających się motywów na światowych wybiegach. Zazwyczaj, pojawia się na koszulach, płaszczach, spodniach i dodatkach. Na Święta proponujemy połączyć szkocką kratkę ze śnieżną bielą, dodać zabawne szelki i retro okulary. Czerwień klasycznej kratki dobrze komponuje się także z brązem i kobaltem.

 

Świąteczne stylizacje dla niego

 

 

ŚWIĄTECZNY SZYK SPORTOWY

 

To opcja dla wygodnickich. Jeśli źle czujemy się w klasycznym garniturze i uwiera nas krawat, dobrym wyborem (uwaga! Tylko na mniej formalne spotkania) są zestawy eko. Spodnie w modnym odcieniu niezwykle modnego w tym sezonie burgundu, warto połączyć z wyrazistą górą, na przykład pasiastym swetrem, a na ramiona można zarzucić elegancki, kaszmirowy płaszcz. Delikatny zegarek w stylu vintage czy zamszowe botki mogą być jednym z uzupełnień zestawu.

 

Świąteczne stylizacje dla niego

 

Panowie pamiętajcie, że trendy należy dopasowywać do sylwetki i osobowości. Chodzi przecież o to, aby modą się bawić, a nie zostać jej ofiarą. Tuszujmy więc mankamenty i wyróżniajmy zalety - niezapomniane świąteczne stylizacje gwarantowane! 

tagi: stylista | porady | porady stylisty | stylista radzi |

podobne artykuły