PL / EN
SKATE MOSS – DESKOROLKI Z WIZERUNKIEM SUPERMODELKI

SKATE MOSS – DESKOROLKI Z WIZERUNKIEM SUPERMODELKI

Zdjęcie Kate Moss na deskorolce? Czemu nie! Przedstawiamy Wam Skate Moss - platformę, na której możecie zaprojektować swoją deskę z wizerunkiem topmodelki.

Jeśli jesteś fanką surfeskich zestawów, pasjonuje Cię moda i jeździsz na deskorolce – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W sieci pojawiła się ciekawa strona Skate Moss, na której każdy z nas może  zaprojektować swoją własną deskę. Jedynym warunkiem w tworzeniu deskorolki jest umieszczenie na niej wizerunku Kate Moss.

 

Pomysł założenia Skate Moss narodził się przypadkowo podczas rozmowy dwójki przyjaciół na temat skate boardingu i supermodelki. Jeden z uczestników zdarzenia omyłkowo wypowiedział imię Brytyjki nazywając ją Skate Moss. Powstały twór językowy przypadł do gustu kolegom i tak zaczęła się przygoda portalu internetowego.

 

Na stronie znajdziemy projekty deskorolek stworzone przez różnych uczestników sieci. Wśród zamieszczonych propozycji desek znalazły się m.in. te nadesłane przez grafika z Berlina, dziewczyny z Austin czy studenta z Dallas. W odpowiednich zakładkach zamieszczonych na portalu jest miejsce do przesyłki obrazu z wizerunkiem Kate. Czarno-białe zdjęcie Brytyjki, Kate w drapieżnej stylizacji lub fotografie z początków jej kariery. To od Was zależy jak wyglądać będzie Wasza deskorolka!

 

 

W galerii przedstawiamy Wam różne projekt Skate Moss.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Skate Moss | deskorolki |

podobne artykuły