PL / EN
POMYSŁY NA LETNIE WIECZORY - STYLISTA RADZI

POMYSŁY NA LETNIE WIECZORY - STYLISTA RADZI

Jak stworzyć zestaw na chłodne letnie wieczory? Nasz stylista prezentuje modę na deszczowe dni! 

Parasole i kalosze nie kojarzą Wam się z latem? Niestety bywają dni i wieczory kiedy zdecydowanie potrzebujemy takich dodatków w naszych stylizacjach. Deszcz zdarzyć się może nawet w środku upalnego lata. Nasz stylista radzi jak dobrać ubrania i akcesoria, tak, żeby mimo wszystko utrzymać letni klimat.

 

BRYTYJSKI SZYK

 

 

W Londynie pogoda bywa zmienna, warto więc zaopatrzyć się w parę stylowych kaloszy. Idealnie korespondują z dłuższym kardiganem, torebką z wężowym wzorem i klasycznymi okularami Ray Ban.

 

 

 

SPORT PRZEDE WSZYSTKIM

 

 

 

Nike, czapka w mocnym kolorze fioletu, szara bluza z zipami marki Unisono oraz fluo kolory na paznokciach – deszczowe dni można przetrwać w sportowym stylu. Wygodnie, modnie i na co dzień.

 

 

MIEJSKIE BEŻE

 

 

 

W miejskim safari nie przeszkodzi nam załamanie pogody, jeśli beżowe zestawy uzupełnimy krótkimi kaloszami i dużym parasolem. Czerwona szminka na ustach doda kobiecości, a wyrazisty zegarek w męskim stylu wiele powie o właścicielce.

 

 

ZESTAWY FOLK

  

 

Granatowa narzutka w awangardowym stylu idzie w parze z totalnym miksem folk i lat 20. Okulary Prada, motywy ludowe na parasolu czy duża shopper bag w fluo kolorze – zdecydowanie dla każdego!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: pomysly na letnie wieczory | Unisono | porady stylisty |

podobne artykuły