PL / EN
POLSKA SESJA WE FRANCUSKIM PRESTIGE - POZNAJCIE LOLITĘ

POLSKA SESJA WE FRANCUSKIM PRESTIGE - POZNAJCIE LOLITĘ

Blondwłosa Charlotte Tomaszewska, zdolna fotograficzka Maria Eriksson i stylistka Patrycja Matysiak czyli polski team dla francuskiego magazynu Prestige.

Pojawienie się Lolity w Paryżu lat 50. wzburzyło krew w żyłach Francuzów, a od tamtego czasu erotyczna powieść Nabokova doczekała się kilku adaptacji i zainspirowała tysiące twórców. Ostatnio do tematu wróciła polska fotograficzka, Maria Eriksson, który wspólnie z polskim teamem zrobiła sesję dla wydawanego we Francji magazynu Prestiże.

 

Bohaterką została modelka Model Plus, Charlotte Tomaszewska, która w skąpych stylizacjach (dzieło Patrycji Matysiak) została na kilka chwilą powieściową Lolitą. W sesji wykorzystano ubrania polskich projektantów, w tym świetne szorty z kolekcji Zuo Corp. Z tą marką zresztą dużo wspólnego ma też sama modelka, która uświetniła ostatni pokaz Bartka Michalca, występując w wartej 35. tysięcy złotych sukni couture.

 

Charlotte Tomaszewska w Prestige Magazinefot. Maria Eriksson/ stylizacja Patrycja Matysiak/ modelka Charlotte Tomaszewska/ Prestige Magazine

 

Zobaczcie jak sobie radzą Polki we francuskiej prasie!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Maria Eriksson | Charlotte Tomaszewska | Zuo Corp. | editorial | Prestige |

podobne artykuły