PL / EN
JENNIFER LAWRENCE NOWĄ TWARZĄ TOREBEK MISS DIOR!

JENNIFER LAWRENCE NOWĄ TWARZĄ TOREBEK MISS DIOR!

Gwiazda „The Hunger Games”, Jennifer Lawrence błyskawicznie podbija świat mody. Właśnie została twarzą wiosennej kampanii torebek domu mody Dior. Poznajcie szczegóły!

Ostatni okres należy zaliczyć do szczególnie udanych dla Jennifer Lawrence. Nie dość, że aktorka zagościła na okładce ostatniej, listopadowej edycji Vogue UK, do sieci trafiła właśnie informacja, że gwiazda została nową ambasadorką Christiana Diora.

 

Aktorka wystąpi w wiosennej kampanii torebek marki, która pojawi się w mediach w marcu 2013. Spekulacje na temat współpracy Lawrence i Diora pojawiały się już od pewnego czasu, jako że gwiazda zasiadała w pierwszym rzędzie ostatniego pokazu haute couture słynnego domu mody oraz uczestniczyła w otwarciu paru butików marki.

 

Tym samym Jennifer Lawrence dołączyła do grona takich aktorek, jak Mila Kunis (pisaliśmy o tym tutaj), Marion Cotillard, Natalie Portman czy Charlize Theron, które wcześniej reklamowały linię torebek paryskiego domu mody. My nie możemy się już doczekać efektów współpracy, a Wy?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Jennifer Lawrence | Christian Dior | Miss Dior | DIOR |

podobne artykuły