PL / EN
PLEJADA GWIAZD NA POKAZIE BOHOBOCO

PLEJADA GWIAZD NA POKAZIE BOHOBOCO

Na wczorajszym pokazie duetu Bohoboco wiosna lato 2012 pojawiła się plejada polskich gwiazd. Sprawdźcie, jak się prezentowały.

Istnieją w Polsce pokazy, na których po prostu nie wypada się nie pojawić. Od jakiegoś czasu do ich grona zaliczają się również prezentacje kolekcji młodego duetu Bohoboco. Panowie Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek tworzą modę z wysokiej półki i dla ultra kobiecych pań.

 

Tradycyjnie już do Soho Factory Bohoboco zaprosiło śmietankę towarzyską Warszawy. W pierwszych rzędach zasiadły takie aktorki jak Małgorzata Socha, często pokazująca się na imprezach w projektach Bohoboco Marta Żmuda-Trzebiatowska czy piękna jak zawsze Olga Bołądź.

 

Fotoreporterzy nie odstępowali też na krok serialowego tandemu Agnieszki Dygant i Darii Widawskiej, które na co dzień hołdują sukienkom Bohoboco (Agnieszka Dygant nosie je nawet na planie owego serialu).

 

Gwiazdorski pokaz świadczy o naprawdę dużym zainteresowaniu marką Bohoboco, co cieszy tym bardziej, bo brand istnieje na polskim rynku mody zaledwie dwa lata. Zajrzyjcie do galerii!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Bohoboco | Agnieszka Dygant | Małgorzata Socha | Marta Żmuda-Trzebiatowska |

podobne artykuły