PL / EN
PIERWSZY SKLEP COS JUŻ LATEM W POLSCE

PIERWSZY SKLEP COS JUŻ LATEM W POLSCE

To już pewne, lato 2012 to ostateczny termin pojawienia się w Warszawie pierwszego w Polsce salonu szedzkiej marki COS. Sprawdźcie szczegóły.

Już latem swoje podwoje otworzy pierwszy w Polsce salon marki COS, siostrzanego brandu szwedzkiego H&M. Concept store usytuowany będzie przy ul. Mysiej 3 tuż obok słynnego domu mody Vitkac, gdzie znajdziemy luksusowe projekty światowych marek. Surowe, industrialne wnętrza przestrzeni na Mysiej będą też gościć butiki młodych polskich designerów. Sklep COS z działami męskim, damskim i dziecięcym zajmie aż dwie kondygnacje, czyli 500 metrów kwadratowych powierzchni.

 

W 2012 roku nasz kraj jest piątym nowym rynkiem dla dynamicznie rozwijającego się sieci COS, tuż obok Finlandii, Włoch, Kuwejtu i Hong Kongu.

 

Dla niewtajemniczonych zdradzamy, że COS specjalizuje się w projektowaniu ubrań i akcesoriów w minimalistycznym duchu, czerpiąc z bogatej tradycji Skandynawii. Do tego dochodzi świetna jakość materiałów, oryginalność krojów oraz stonowana paleta kolorów. Wszystko to, co fani mody lubią najbardziej.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Vitkac | moda polska | COS |

podobne artykuły