PL / EN
PIERWSZY SKLEP COS JUŻ LATEM W POLSCE

PIERWSZY SKLEP COS JUŻ LATEM W POLSCE

To już pewne, lato 2012 to ostateczny termin pojawienia się w Warszawie pierwszego w Polsce salonu szedzkiej marki COS. Sprawdźcie szczegóły.

Już latem swoje podwoje otworzy pierwszy w Polsce salon marki COS, siostrzanego brandu szwedzkiego H&M. Concept store usytuowany będzie przy ul. Mysiej 3 tuż obok słynnego domu mody Vitkac, gdzie znajdziemy luksusowe projekty światowych marek. Surowe, industrialne wnętrza przestrzeni na Mysiej będą też gościć butiki młodych polskich designerów. Sklep COS z działami męskim, damskim i dziecięcym zajmie aż dwie kondygnacje, czyli 500 metrów kwadratowych powierzchni.

 

W 2012 roku nasz kraj jest piątym nowym rynkiem dla dynamicznie rozwijającego się sieci COS, tuż obok Finlandii, Włoch, Kuwejtu i Hong Kongu.

 

Dla niewtajemniczonych zdradzamy, że COS specjalizuje się w projektowaniu ubrań i akcesoriów w minimalistycznym duchu, czerpiąc z bogatej tradycji Skandynawii. Do tego dochodzi świetna jakość materiałów, oryginalność krojów oraz stonowana paleta kolorów. Wszystko to, co fani mody lubią najbardziej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Vitkac | moda polska | COS |

podobne artykuły