PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK W MARCOWEJ KOLEKCJI VICTORIA’S SECRET

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W MARCOWEJ KOLEKCJI VICTORIA’S SECRET

Piękna modelka prezentuje najnowszą, marcową kolekcję bielizny Victoria’s Secret – zobacz urocze i dziewczęce zdjęcia Magdy Frąckowiak, polskiego Aniołka VS!

Magdalena Frąckowiak to jedna z najpiękniejszych polskich top modelek. Dziewczyna robi aktualnie oszałamiającą karierę. Chodzi po wybiegach, bierze udział w niezliczonej ilości kampanii reklamowych i sesji zdjęciowych.

 

W 2010 roku śliczna modelka po raz pierwszy wzięła udział w najseksowniejszym wydarzeniu świata mody – pokazie bielizny Victoria’s Secret. Od tego czasu Magda, co sezon uczestniczy w spektakularnym show amerykańskiej marki i dumnie nosi, z roku na rok coraz większe anielskie skrzydła. Ale to nie wszystko. Gdańszczanka uczestniczy również w sesjach zdjęciowych prezentujących najnowsze kolekcje marki, a ludzie z Victoria’s Secret tak bardzo ją pokochali, że postanowili oficjalnie mianować modelkę Aniołkiem VS

 

Tyra Banks, Karolina Kurkova, Gisele Bundchen, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes, Miranda Kerr, lista najpiękniejszych Aniołków Victoria’s Secret ciągnie się tak długo, jak długie są nogi modelek. Wśród nich nie zabrakło również miejsca dla naszej rodaczki. Jednak zanim Magdalena Frąckowiak zacznie oficjalnie promować markę chcemy pokazać Wam marcową sesję prezentującą najnowszą kolekcję bielizny Victoria’s Seret, w której obok Doutzen Kroes wzięła udział polska top modelka. Dziewczyna, jak zwykle promienna, uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii prezentuje skąpe kolorowe biustonosze i majtki. Urocze, wiosenne zdjęcia bez wątpliwości zachęcają do zakupu produktów Victoria’s Seret.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Victoria's Secret | trendy wiosna lato 2012 | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły