PL / EN
KARL LAGERFELD NA OKŁADCE „KRÓLEWSKIEGO WYDANIA” MAGAZYNU i-D

KARL LAGERFELD NA OKŁADCE „KRÓLEWSKIEGO WYDANIA” MAGAZYNU i-D

Niekwestionowany król mody, Karl Lagerfeld na okładce „Królewskiego wydania” magazynu i-D przygotowanego z okazji diamentowego jubileuszu panowania królowej Elżbiety II. Dowiedz się więcej!

Królowa Elżbieta II panuje w Wielkiej Brytanii już 60 lat. Z okazji diamentowego jubileuszu magazyn i-D przygotował „Królewskie wydanie” czasopisma, które ukaże się 22 marca. Na okładce pojawi się natomiast niekwestionowany król mody – Karl Lagerfeld. Perfekcjonista stwierdził, iż nikt inny nie zadba o jego wizerunek tak dobrze, jak on sam. Dlatego też frontowe zdjęcie z przepaską na okularze zostało zrobione właśnie przez Karla Lagerfelda.

 

Karl Lagerfeld w supermarkecie, Karl Lagerfeld czytający gazetę, Karl Lagerfeld przereklamowany, jak podaje polski Newsweek. O niemieckim projektancie można usłyszeć wiele, zarówno pozytywne jak i negatywne opinie, fakty i mity na jego temat, od lat krążą po świecie. Dyrektor Kreatywny domu mody Chanel słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, awersu do zbędnych kilogramów, nienagannego stylu i oszałamiającego talentu. Jednym z jego ulubionych rekwizytów, z którym nigdy się nie rozstaje są ciemne okulary. Oznaczają one dla Karla mniej więcej to, co burka dla muzułmanki. To sposób, w jaki słynny projektant chroni się przed wścibskim, otaczającym go światem. Jak więc udało się ludziom z redakcji i-D namówić legendę mody, do tego, aby zakryć nieśmiertelne okulary przeciwsłoneczne?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: magazyn i-D | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły