PL / EN
OTWARCIE SKLEPU INTERNETOWEGO I HAPPENING GOSI BACZYŃSKIEJ

OTWARCIE SKLEPU INTERNETOWEGO I HAPPENING GOSI BACZYŃSKIEJ

Wczoraj 13.grudnia uczestniczyliśmy w niezwykłym happeningu polskiej projektantki Gosi Baczyńskiej i otwarciue sklepu online. Zobaczcie naszą relację!

Od 12 grudnia, godziny 12:12 wielbiciele talentu Gosi Baczyńskiej i awangardowej mody projektantów skupionych w jej Concept Store przy Floriańskiej 6 w Warszawie mogą kupować wszystkie produkty on-line. O uruchomieniu sprzedaży projektantka opowiedziała dziennikarzom modowym i następnie zaprosiła ich do wspólnej zabawy – swoistego modowego happeningu - przygotowywania stylizacji z ubrań i dodatków dostępnych w butiku i wspólnego umieszczenia ich w ofercie sklepu internetowego.

 

Ze sklepem internetowym wiążę duże nadzieje. Chcę, by było to miejsce dla pasjonatów mody. Zamierzam umieszczać tam bardzo dużo stylizacji. To ma być miejsce przedstawiające moją wizję mody. Dlatego zapraszam nie tylko tych, którzy chcą kupować. Chciałabym, aby na mojej stronie szukano inspiracji, zerkano na piękne rzeczy ciekawie zaprezentowane, podpatrywano stylizacje przeze mnie zaproponowane – mówi Gosia Baczyńska.

 

Gosia Baczyńska prezentcjafot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

Redakcja LAMODE.INFO towarzyszyła projektantce w tym ważnym momencie. Wpadliśmy na Floriańską dokładnie o 12:12, w chwili otwarcia sprzedaży internetowej. Gosię Baczyńską odwiedziły też stylistki Alicja Werniewicz i Pola Madej oraz Anna Puślecka i Wojciech Grzybała. Goście ochoczo przystąpili do tworzenia własnych stylizacji, które sukcesywnie będą pojawiać się w sklepie internetowym na zdjęciach Adama Plucińskiego. 

 

Gosia Baczyńska prezentacjafot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

Przedświąteczny okres to dobra pora na zakupy, zajrzyjcie do sklepu online!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: sklep online | GOSIA BACZYŃSKA |

podobne artykuły