Logotyp serwisu lamode.info
OGŁOSZONO LISTĘ NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH STYLISTÓW AMERYKI

OGŁOSZONO LISTĘ NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH STYLISTÓW AMERYKI

Po raz pierwszy stworzono ranking najważniejszych stylistów Ameryki - Rachel Zoe zdeklasowała rywali.

The Hollywood Reporter po raz pierwszy w historii ogłosił listę 25 najbardziej wpływowych stylistów Ameryki. Na prowadzenie wyszła stylistka-celebrytka Rachel Zoe, której grono klientów obejmuje m.in. Demi Moore, Cameron Diaz czy Evę Mendes. Rachel stylizowała też Anne Hathaway podczas tegorocznej Oscarowej gali (aktorka miała w zanadrzu aż osiem stylizacji podczas jednego wieczoru!).

 

Klienci z najwyższej półki, własny reality show, wiele różnych kolaboracji i modowych konsultacji oraz świetnie sprzedająca się książka – to czyni Rachel Zoe najbardziej znaną stylistką w Stanach – argumentują swoją decyzję specjaliści z The Hollywood Reporter.

 

W czołówce znalazła się również, plasując się na drugim miejscu alternatywna Kate Young, która pracowała dla Vogue USA i stylizuje m.in. Natalie Portman, Alicię Keys i Michelle Williams. Chętnie współpracuje też przy sesjach zdjęciowych Terry’ego Richardson’a. Young jest obecnie redaktorem mody w magazynie Interview.

 

Zaszczytne trzecie miejsce przypadło Petrze Flannery, która odpowiedzialna jest za świetny wygląd Mili Kunis (aktorka w Elie Saab podczas rozdania Oscarów) , Emmy Stone w Calvin Klein na Złotych Globach czy Chanel podczas imprezy Vanity Fair oraz  gwiazdy filmu Avatar, Zoe Saldana. Pierwszą piątkę zamykają Jen Rade oraz Anna Bingemann. Pierwsza jest stylistką Angeliny Jolie, Pink i Cher. To Rade opowiedzialna jest za turkusową kreację Angeliny Jolie od Versace w czasie rozdania Złotych Globów. Do klienteli Anny Bingemann należą natomiast same blondynki Clarie Danes, Gwyneth Paltrow i Naomi Watts.

 

Na dwudziestym drugim miejscu uplasował się były asystent zwyciężczyni rankingu, aspirujący stylista Brad Goreski. Goreski’emu udało się pozyskać takich klientów jak Jessica Alba czy Kate Spade.

 

Poniżej publikujemy pełną listę uzdolnionych zwycięzców.

 

1. Rachel Zoe
2. Kate Young
3. Petra Flannery
4. Jen Rade
5. Anna Bingeman
6. Cristina Ehrlich
7. Deborah Waknin
8. Elizabeth Stewart
9. Leslie Fremar
10. Jeanne Yang
11. Leith Clark
12. Estee Stanley
13. L’Wren Scott
14. Jessica Paster
15. Rob Zangardi & Mariel Haenn
16. Maryann Malakpour
17. Tanya Gill
18. Tiina Laakonen
19. George Kotsiopoulos
20. Nicole Chavez
21. Annabel Tollman
22. Brad Goreski
23. June Ambrose
24. Samantha McMillen
25. Simone Harouche

tagi: news | Rachel Zoe | Brad Goreski | stylistka |

podobne artykuły