PL / EN
NIXIE – NOWA SESJA ŁUKASZA DZIEWICA

NIXIE – NOWA SESJA ŁUKASZA DZIEWICA

Romantyczne białe sukienki uzupełnia ciężkimi glanami, a kwietny wianek osmala papierosowym dymem. Zobaczcie zbuntowaną rusałkę w najnowszej sesji utalentowanego Łukasza Dziewica

Romantyczne białe kreacje Kamili Salih, nastrojowa sceneria parku przy pałacu w Wilanowe i piękna dziewczyna o eterycznej urodzie. Gdyby nie pewne małe szczegóły, ostatnia sesja Łukasza Dziewica mogłaby wydawać się słodka i nazbyt klasyczna. Na szczęście, młody polski fotograf i modelka Aleksandra Kowal (Rebel Models) zdecydowali się nadać fotografiom zadziornego pazura, a my z przyjemnością oglądamy efekty ich współpracy.

 

 

Na głowie ma biały wianek, lecz w ręku trzyma papieros – tak można by, patrząc na zdjęcia do sesji Nixie, sparafrazować tekst słynnej piosenki Kultu. Zmysłowe pozy i ciężkie glany doskonale kontrastują z delikatnymi sukienkami projektu Kamili Salih, a zdjęcia Łukasza Dziewica zgrabnie wydobywają zarówno grzeczną, jak i mniej anielską stronę modelki. W tym przypadku wywodząca się z germańskiej mitologii wodna rusałka Nixie jest naprawdę zbuntowana!

 

 

Zajrzyjcie do galerii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Łukasz Dziewic | Aleksandra Kowal | Kamila Salih | moda polska |

podobne artykuły