PL / EN
NEONY NA SPORTOWO W SESJI MARKI H&M

NEONY NA SPORTOWO W SESJI MARKI H&M

Sport i neonowe kolory to dwa znaczące trendy wiosna lato 2012. Oba znalazły się w sesji magazynu H&M. Sprawdźcie jak je interpretować!

Gdzie znaleźć najgorętsze trendy danego sezonu w przystępnych cenach? Na pewno nie brakuje ich w sieciówce H&M ze Skandynawii, jednego z najmodniejszych zakątków Europy.  To szybka i nieco odtwórcza moda, ale nie brakuje w H&M myśli przewodniej i ciekawych pomysłów. Jednym z nich jest sesja opublikowana w najnowszym magazynie marki.

 

W estetyce glamour, a’la najlepsze lata włoskiej Escada, prezentuje dwa krzyżujące się w tym sezonie trendy – mocny, neonowy kolor i sport w wersji bardzo kobiecej. W sesji udział wzięła niemiecka modelka Carola Remer, bohaterka okładek niemieckiej i brazylijskiej edycji Vogue. To nie pierwsza współpraca Caroli ze szwedzką marką, promowała też kolekcję H&M jesień zim a 2011 w sesji Terry’ego Richardson’a.

 

sesja H&M magazinefot. Camilla Akrans/ stylizacja Clare Richardson/ modelka Carola Remer/ H&M magazine

 

Neonową sesję sfotografowała słynna szwedzka artystka Camilla Akrans, a stylizowała Clare Richardson. Błyszczące cygaretki połączone z sportowym topem odsłaniającym brzuch i fluo sandałami na obcasie oraz plisowana ołówkowa spódnica zestawiona z fantastycznym żakietem w stylu lat 90. i górą od kostiumu kąpielowego plus mocny akcent w postaci żółtej kopertówki to nasze ulubione stylizacje z sesji, a Wy macie swoje typy?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: H&M magazine | H&M |

podobne artykuły