PL / EN
GISELE BÜNDCHEN DLA VOGUE PARIS - NAJBARDZIEJ ZMYSŁOWA OKŁADKA?

GISELE BÜNDCHEN DLA VOGUE PARIS - NAJBARDZIEJ ZMYSŁOWA OKŁADKA?

Styliści sesji modowych wiedzą, jak eksponować piękne ciało topmodelek. Tym razem też nie zawiedli. Poznaj szczegóły najgłośniejszej okładki tego  nadchodzącego miesiąca!

Gisele Bündchen to topmodelka o niekwestionowanej sile w świecie mody. Mario Testino uwielbia z nią pracować, podobnie jak redaktorki naczelne największy modowych pism na świecie. Emmanuelle Alt z Vogue Paris postanowiła zaprosić Brazylijkę do sesji okładkowej czerwcowo-lipcowego wydania „biblii mody”.

 

Idealne ciało topmodelki wyeksponowano w dosyć nietypowy sposób. Bündchen nie ma na sobie nic prócz majtek od bikini – jednak uwagę przyciąga nie tyle brak ubrań. Wydawać by się mogło, iż negliż w modowych magazynach już dawno „się opatrzył” – tym razem jednak styliści wpadli na nowy pomysł, by odsłoniętym ciałem przyciągnąć uwagę. Pośladki Gisele zostały bowiem sugestywnie … „opiaszczone”. Sprawia to, że trudno przejść obok takie zdjęcia obojętnie – nawet gdy jest się znawcą modowych fotografii.

 

Okładka została natychmiast okrzyknięta najbardziej zmysłową w karierze Gisele oraz w historii Vogue Paris. Zgadzacie się?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Gisele Bündchen | Vogue Paris | Emmanuelle Alt | Gisele Bundchen |

podobne artykuły