PL / EN
MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 - PRZEGLĄD LETNICH SUKIENEK MARKI H&M

MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 - PRZEGLĄD LETNICH SUKIENEK MARKI H&M

Letnia sukienka ma spełniać dwa warunki - musi być wygodna i stylowa. To idealna propozycja na ciepłe letnie dni wieczory z przyjaciółmi. Dziś przegląd sukienek marki H&M!

„Dziewczęta w letnich sukienkach uwielbiam!” śpiewał zespół Yugoton.  My też lubimy, ale rzeczone sukienki muszą spełniać odpowiednie warunki. Po pierwsze muszę być dopasowane do naszej sylwetki. Panie o szczupłej figurze z powodzeniem mogę wybrać proste fasony, z dużymi kieszeniami i dekoltem, te o trochę obszerniejszych kształtach zadadzą szyku w ultra modnych w tym sezonie sukienkach a’la lata 50. Rozkloszowane i odcinane pod biustem uwypuklą zalety naszej figury.

 

We wzorach prym wiodą kwiaty i palmowe liście, kojarzące się z wakacjami na Hawajach. Nie brakuje też etno printów i całej gamy pasteli.

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd propozycji szwedzkiej marki H&M, gdzie za przyjazne portfelowi ceny znajdziemy naprawdę sporo ciekawych letnich propozycji. Przy panujących za oknem upałach, warto się im przyjrzeć.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: sukienka | must have | trendy wiosna lato 2012 | H&M |

podobne artykuły