PL / EN
MODNE LETNIE FESTIWALE - AUDIORIVER

MODNE LETNIE FESTIWALE - AUDIORIVER

Audioriver to wydarzenie, które już od ośmiu lat udowadnia, że muzyka taneczna nie musi być prosta, a muzyka ambitna – trudna. Polecamy!

Audioriver to wydarzenie, które już od ośmiu lat udowadnia, że muzyka taneczna nie musi być prosta, a muzyka ambitna – trudna. To największy w Polsce festiwal z muzyką elektroniczną, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep i electro, a na IDM i elektronicznym popie kończąc.

 

W tym roku plaża i Rynek Starego Miasta w Płocku będą rozbrzmiewać elektronicznymi nutami już 26.-28. lipca. Kilkanaście tysięcy osób z całej Polski i z Europy posłucha swoich ulubionych DJ’ów m.in. Paul Kalkbrenner live, Richie Hawtin, GusGus live   Rudimental live, Netsky live, Mr. Oizo, Jeff Mills, Gesaffelstein, Dixon b2b Âme, Dirtyphonics live, Karin Park, Ed Rush, Oxia, Tale Of Us, Zombie Nation live, Minilogue live, Xhin, Dusky,   Lusine live, Surkin, Matador live, Nymfo b2b Klute, Steffi, Submotion Orchestra live, Julia Marcell, Sibot live, Monoloc, Function live., Adam Bekett, Hrabioza Soundsystem, Angelo Mike, Bueno Bros.

 

Nieodłącznym elementem Audioriver jest kino festiwalowe, w którym zobaczymy niezależne produkcje niedostępne w regularnym repertuarze multipleksów. Festwial doceniany jest także w przeróżnych rankingach i konkursach - Audioriver 2012 i 2011 przyznano tytuł najlepszego polskiego festiwalu w plebiscycie portalu Muno.pl - MUNOLUDY, w 2010 Audioriver zajął 2. miejsce na liście najlepszych festiwali sierpnia na świecie wg Resident Advisor

 

Audioriverfot. mat. prasowe

 

Zajrzyjcie na audioriver.pl!

 

Audioriver Festival 2013

Data: 26-28 lipca

Miejsce: plaża oraz Rynek Starego Miasta w Płocku

Karnety: 160 zł (do 21 lipca), 190 zł (ostateczna cena)

Bilet jednodniowy: 100 zł (dostępny od 22 lipca)

Sprzedaż biletów: www.audioriver.pl, eBilet.pl oraz salony Empik

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Audioriver | festiwal | Audioriver Płock |

podobne artykuły