Logotyp serwisu lamode.info
MODNE KOLORY LAKIERÓW DO PAZNOKCI WIOSNA 2013 - TOPSHOP

MODNE KOLORY LAKIERÓW DO PAZNOKCI WIOSNA 2013 - TOPSHOP

Najmodniejsze kolory paznokci na wiosnę 2013? Wszystkie barwy sezonu, energetyczne i soczyste. Sprawdźcie nasze typy lakierów do paznokci!

Wiosna lato 2013 będą zdecydowanie należały do mocnych, energetycznych kolorów. Neonowe makijaże będą szły ramię w ramię z barwnymi paznokciami – dominują zielenie (zarówno bardzo wyraziste jak i te pastelowe w odcieniach niedojrzałego groszku), niebieskie paznokcie również trafią na ulice, ale w tym przypadku zdecydowanie lepiej wybierać marynarskie granaty. Pasują do sportowych stylizacji na co dzień.

 

Absolutnie pozasezonową klasyką jest wyrazista, tradycyjna czerwień. Takie lakiery możemy wybierać zarówno na służbowe lunche, jak i niezobowiązujące wyjścia z przyjaciółmi i wieczorne imprezy.

 

Triumfalnie do łask wiosną i latem powraca róż w wydaniu baby doll. Paznokcie mogą, a nawet powinny korespondować ze szminką na ustach. Dziewczęcy słodki róż to wybór dla lubiących przełamywanie konwenansów.

 

Wymieniając najmodniejsze lakiery do paznokci sezonu nie można nie powiedzieć o żółtym. Zdecydowanie nie dla zachowawczych pań, ten kolor krzyczy „Zauważ mnie!”. Żółty lakier zestawiajmy więc z neutralną stylizacją, w nieco spokojniejszym wydaniu.

 

W galerii przedstawiamy propozycje lakierów do paznokci znalezione w Topshop!

tagi: lakiery do paznokci wiosna 2013 | modne kolory paznokci | lakiery Topshop |

podobne artykuły