PL / EN
MODA ULICZNA - HAREL

MODA ULICZNA - HAREL

Dziś bohaterką naszej mody ulicznej jest jedna z najbardziej znanych bloggerek w Polsce, Harel. Zobaczcie kto towarzyszył jej podczas spaceru po Warszawie.

Ewę, w blogosferze bardziej znaną jako Harel, bystrą obserwatorkę mody, spotkaliśmy w samym sercu wiosennej Warszawy. W długim płaszczu od Ani Kuczyńskiej i klasycznych mokasynach wybrała się na spacer ze swoją ulubienicą Łatką. Musieliśmy oczywiście uwiecznić obie panie.

 

Harel to zwolenniczka stylizacji dla, jak sama mówi, „leniwców”. Najczęściej wybiera wąskie, obcisłe jeansy i przekornie łączy je z przydużym swetrem czy topem. Nie pogardzi też sukienką uszytą z dobrego materiału (kiepska jakość nie ma szans w szafie Ewy). Gdzie najczęściej wobec tego szaleje na zakupach? W internetowych sklepach vintage i butikach polskich projektantów (Justyna Chrabelska, Mozcau by Justin czy Ania Kuczyńska to tylko niektóre ulubione marki). Niedługo będzie też stałą bywalczynią pierwszego w Polsce sklepu COS, którego minimalistyczna estetyka podbiła już dawno serce Harel.

 

 

Moda uliczna Harelfot. Jakub Pleśniarski/ LAMODE.INFO/ Ewa, czyli bloggerka Harel

 

Inspiruje ją w zasadzie wszystko, ludzie, którymi się otacza, magazyny (głównie brytyjskie Vogue i Elle) i filmy w estetyce lat 50-tych. „Utalentowany pan Ripley” i „Droga do szczęścia” (zwłaszcza kreacja Kate Winslet) zawsze robią na niej niezapomniane wrażenie.

 

 

Zajrzyjcie na blog (harel.blox.pl) naszej dzisiejszej bohaterki mody ulicznej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Harel | stylizacja uliczna | moda uliczna | street fashion |

podobne artykuły