Logotyp serwisu lamode.info
MINI KOLEKCJA LES FLEURS DU MAL ZAPROJEKTOWANA PRZEZ ZWYCIĘŻCZYNIĘ TRIUMPH INSPIRATION AWARD 2011 I NOWE WYZWANIE!

MINI KOLEKCJA LES FLEURS DU MAL ZAPROJEKTOWANA PRZEZ ZWYCIĘŻCZYNIĘ TRIUMPH INSPIRATION AWARD 2011 I NOWE WYZWANIE!

Przedstawiamy historię laureatki Triumph Inspiration Award 2011 i zachęcamy do głosowania na nowych finalistów tegorocznej edycji konkursu. Sprawdźcie szczegóły!

Firma Triumph wprowadza czwartą kolekcję będącą adaptacją zwycięskiego projektu z konkursu Triumph Inspiration Award 2011 Les Fleurs du Mal”. Projekt bielizny autorstwa Boglàrka Bòdis zostal wybrany przez jury spośród innych 30-stu projektów konkursowych z calego świata. Bułgarska projektantka zainspirowała się twórczością znanego poety Baudelaire, a konkretnie utworem  “Les Fleurs du Mal”, który celebruje kobiecość.

 

Boglarka miała wiele pomysłów na skomercjalizowanie swojego pomysłu, z czego ostatecznie firma Triumph zdecydowała się stworzyć mini kolekcję składającą się z kilku fasonów bielizny.

 

Dla pracy z designem laureatka TIA 2011, zdecydowała się zrezygnować z pracy w biurze ministra i dołączyć do grona studentów kursu projektowania mody w KREA w Szkole Sztuki Współczesnej w Budapeszcie.

 

Wypowiadając się na temat swojego udziału i zwycięstwa w konkursie TIA 2011 oraz o współpracy z firmą Triumph, Boglàrka Bòdis mówi - Jestem szczęściarą, która wygrała konkurs Triumph Inspiration Award, organizowany przez jedną z największych na świecie firm produkujących bieliznę. Dzięki czemu jestem w kontakcie z projektantami marki Triumph i wiele uczę się na temat ich pracy.


Mini kolekcja będzie sprzedawana w wybranych salonach Triumph na całym świecie od października 2012.

 

Triumph Award 2012 polski projektfot. materiały prasowe/ Polski projekt Aleksandry Skutrys, biorący udział w konkursie Triumph Inspiration Award 2012

 

Przypominamy, że 26.lipca ruszyło wielkie internetowe głosowanie na swoich faworytów w konkursie Triumph Inspiration Award 2012. Wśród finalistów tegorocznej edycji Triumph Inspiration Award 2012 znalazła się Aleksandra Skurtys, młoda projektantka z Wyższej Szkoły Projektowania i Sztuki w Łodzi z projektem „Pervenche”. Teraz w dniach 26.07 – 23.08 fani bielizny z całego świata mogą głosować, wspierając swój ulubiony projekt.

 

Źródło: mat. prasowe

 

Polecamy!

tagi: Triumph | Triumph Inspiration Award 2011 |

podobne artykuły