Logotyp serwisu lamode.info
MATEUSZ ZAPOTOCKI - NOWA TWARZ AGENCJI D'VISION

MATEUSZ ZAPOTOCKI - NOWA TWARZ AGENCJI D'VISION

Agencja D'vision, która reprezentuje m.in. Anję Rubik i Zuzannę Bijoch ma oko do świetnych twarzy. Młody model Mateusz Zapotocki właśnie dołączył do ich grona. Sprawdźcie!

Do agencji D’vision zgłaszają się dziesiątki pięknych dziewczyn i chłopców. Tylko wybrani mają jednak szansę dostać się pod skrzydła teamu Lucyny Szymańskiej. Nastoletni Mateusz Zapatocki taką szansę otrzymał, a my prezentujemy jego najnowsze zdjęcia testowe autorstwa bardzo zdolnej Natalii Szafrańskiej.

 

Pracując nad swoim portfolio, Mateusz współpracował z takimi fotografami jak Krzysztof Wyżyński, Łukasz Dziewic i Adam Pluciński. Dobre zdjęcia to podstawa dla każdego początkującego modela. Dzięki nim, Mateusz ma już na koncie swój pierwszy znaczący sukces, jakim jest udział w filmie reklamowym paprocki&brzozowski T-shirts.

 

Charakterystyczna, nieco dziewczęca twarz, mocno zaznaczone kości policzkowe, plastyczna mimika i fotogeniczność dają młodemu modelowi spore szanse na dużą karierę. Z pewnością będziemy się przyglądać jej rozwojowi.

tagi: Mateusz Zapotocki | Natalia Szafrańska | D'vision |

podobne artykuły