PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK W BIKINI NA ŁAMACH VOGUE BRASIL LUTY 2013 - STYLIZACJE ANNY DELLO RUSSO!

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W BIKINI NA ŁAMACH VOGUE BRASIL LUTY 2013 - STYLIZACJE ANNY DELLO RUSSO!

"Słoneczna energia" nowej sesji polskiej modelki Magdaleny Frąckowiak zagościła na łamach lutowego Vogue Brasil. Śliczna Magda pozuje w bikini, które stylizowała sama Anna Dello Russo. Co za duet!

Podczas, gdy my sięgamy po kolejne warstwy ubrań i nałogowo pijemy ciepłą czekoladę, Vogue Brasil luty 2013 w iście letnim klimacie prezentuje stroje kąpielowe w kolorach fluo. Główną gwiazdą edytorialu Energia Solar została polska duma narodowa Magdalena Frąckowiak. Zdjęcie zrobił współpracujący z kilkoma edycjami Vogue Giampaolo Sgura, a stylizowała matka chrzestna włoskich projektantów, Anna Dello Russo.

 

Z takim  teamem przed i za obiektywem sesja nie mogłaby się nie udać. Jej tłem zostały białe plaże Jamajki z egzotycznymi palmami i turkusowym oceanem. Pozowanie w zmysłowym bikini to dla Magdy Frąckowiak nie pierwszyzna. Polka od lat jest bowiem jednym z aniołków Victoria’s Secret. Lekko kiczowate „ejtisy” połączone z subtelną słowiańską urodą Frąckowiak robią piorunujące wrażenie. Zwłaszcza, gdy za oknem nie przestaje padać śnieg, a temperatura spada mocno poniżej zera.

 

Czas na rozgrzewkę, zajrzyjcie więc do naszej galerii!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Magdalena Frąckowiak w bikini | Magdalena Frąckowiak sesja | Vogue Brasil | Anna Dello Russo | Giampaolo Sgura | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły