PL / EN
WSPÓŁPRACA MAFFASHION Z BERSHKA  - LINIA SPORT COLLECTION

WSPÓŁPRACA MAFFASHION Z BERSHKA - LINIA SPORT COLLECTION

Do sieci trafiła właśnie zapowiedź linii Sport Collection popularnej hiszpańskiej marki Bershka. Gwiazdą sesji promującej linię została Julia Kuczyńska najlepsza polska blogerka! Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

Popularna hiszpańska marka odzieżowa Bershka wypuściła właśnie linię Sport Collection. Buty treningowe, luźne tuniki, fullcapy, ortalionowe kurtki składają się na sportową serię ubrań brandu. Na zdjęciach promujących kolekcję znajdziemy samą Julię Kuczyńską - niezaprzeczalnie najsłynniejszą polską blogerkę. Najwyraźniej Bershka kocha Polki – przypominamy, że gwiazdą kampanii wiosna lato 2013 jest nasza rodzima modelka Karolina Wąż.

 

 

Od niedawna blogerki wzbudzają spore zainteresowanie mediów. Najpopularniejszą z nich jest Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Juliett z MaffashionMaff to prawdziwa dziewczyna kameleon – w każdej stylizacji wygląda rewelacyjnie. Lista jej sukcesów nie zna końca. Ciekawa współpraca z a Rollercoaster, udział w kampanii reklamowej Hector&Karger, statuetki Warsaw Fashion Street, sesja okładkowa magazynu KMAG - to tylko mała część jej osiągnięć. Co więcej, Julia niedawno stała się nową gwiazdą show biznesu, zaczęła reguralnie pozować na ściankach i pojawiać się w magazynach oraz na plotkarskich portalach internetowych.

 

 

Maffashion w kampanii Bershka Sport Collectionfot. facebook/Bershka

 


Niedawno Julia nawiązała także współpracę z marką Bershka. Na jej stronie internetowej oraz fanpage’u pojawiły się zdjęcia na, których Maff wraz z ekipą rezprezuntującą hiszpańską markę kręci dokument, powstający na potrzeby Bershki. Zaledwie kilka dni temu w sieci pojawiły się także zdjęcia, zapowiadające - jak podejrzewamy - całą linię Sport Collection. Gwiazdą sesji jest oczywiście sama Kuczyńska, pozująca w sportowych zestawach. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie pierwsze wyniki współpracy hiszpańskiej marki Bershka i najlepszej polskiej blogerki Maffashion.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Maffashion | Julia Kuczyńska | Juliett Kuczyńska | Madame Julietta | Bershka Sport Collection | Maffashion dla Bershka | Bershka |

podobne artykuły