PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MACIEK KOBIELSKI SFOTOGRAFOWAŁ JAMESA FRANCO I SCOTTA SCHUMANA DLA SELF SERVICE

MACIEK KOBIELSKI SFOTOGRAFOWAŁ JAMESA FRANCO I SCOTTA SCHUMANA DLA SELF SERVICE

Świetny polski fotograf Maciek Kobielski sfotografował najbardziej znanego blogera świata, Scotta Schumana (The Sartorialist) i doskonałego aktora Jamesa Franco dla magazynu Self Service. Koniecznie zobaczcie!

Maciek Kobielski to bez dwóch zdań artysta, któremu się powiodło. Olbrzymi talent, oryginalne podejście do zdjęć mody i umiejętność uchwycenia niezwykłości codziennej chwili to podstawy jego sukcesu. Od lat pracuje w Nowym Jorku, gdzie fotografuje dla największych tytułów modowych w branży.

 

Tym razem Maciek Kobielski złożył wizytę jednemu z najbardziej znanych blogerów na świecie, Scotta Schumana, czyli The Sartorialist oraz genialnemu aktorowi młodego pokolenia James’owi Franco. Charakterystyczny styl portretowej fotografii gwarantuje doskonałą sesję zdjęciową, nie wspominając o znamienitych modelach.

 

Aktor i bloger zostali uchwyceni takimi, jakimi są na co dzień, bez zbędnej stylizacji i w znajomym otoczeniu. Scott pozuje na przykład na tle oprawionej w ramki fotografii jego i ukochanej Garance, a James wśród domowych bibelotów. Świetna sesja dla Self Service!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Maciek Kobielski | James Franco | Scott Schuman | Self Service Magazine | editorial |

podobne artykuły