Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK KOLEKCJI ZARA WOMAN JESIEŃ ZIMA 2011

LOOKBOOK KOLEKCJI ZARA WOMAN JESIEŃ ZIMA 2011

Popularna marka Zara właśnie zaprezentowała swój najnowszy lookbook Zara Woman jesień zima 2011. Po raz kolejny z modelką Stellą Tennant w roli głównej.

Pochodząca z Hiszpanii, a popularnością ciesząca się na całym świecie marka Zara zaprezentowała swój najnowszy, cosezonowy lookbook kolekcji Zara Woman. Cieszy fakt, że marka kontynuuje współpracę z artystokratyczną modelką o androgenicznej urodzie, Stellą Tennant. Jako twarz działu Zara Woman Stella doskonale wpisuje się w stylistykę hiszpańskiej sieciówki - świadoma swojego stylu, piękna pomimu upływu lat.

 

Jeśli chodzi o najnowszą kolekcję, fani na pewno nie będą zawiedzeni, a przy tym jak co sezon, ich portfel nie zmieni drastycznie swojej objętości. Marka proponuje bowiem projekty, które są właściwie kopią wybiegowych kolekcji największych kreatorów mody. Mamy tu męski, garniturowy styl jak u Yves Saint Laurent, zabawne grochy z lat 50-tych zupełnie jak od Marc Jacobs czy jeden z hitów sezonu jesień zima 2011 wzory ze skóry pytona (w Zarze znajdziemy je na wysokich kozakach, torebkach, spodniach, a nawet marynarkach).

 

Pozostała część kolekcji to metaliczne materiały, cekiny, czarna rockowa skóra i golfy z lat 60-tych (proponowane m.in. przez Celine i Bottega Veneta). W kwestii adaptacji najnowszych trendów na każdą kieszeń Zara nigdy nie zawodzi.

 

Obejrzyjcie lookbook Zara Woman jesień zima 2011!

tagi: trendy jesień zima 2011 | Stella Tennant | kolekcja | moda damska | ZARA |

podobne artykuły