PL / EN
DEMI MOORE TWARZĄ AMERYKAŃSKIEJ MARKI ANN TAYLOR

DEMI MOORE TWARZĄ AMERYKAŃSKIEJ MARKI ANN TAYLOR

Ann Taylor, amerykańska marka odzieżowa, do swojej kampanii na sezon jesień zima 2011 zaprosiła hollywoodzką gwiazdę Demi Moore.

Ann Taylor to amerykańska marka z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją. W jej kolekcjach odnajdziemy ponadczasową klasykę i elegancję, zarówno w strojach na co dzień, jak i w wersjach wieczorowych.  

 

Marka zawsze przywiązuje dużą wagę do gwiazd, które występują w jej kampaniach. Do tej pory były to między innymi: Katie Holmes, Naomi Watts, Heidi Klum, a także polska top modelka Ania Jagodzińska. W nadchodzącym sezonie twarzą Ann Taylor będzie natomiast Demi Moore.

 

Jak mówi prezes marki - Christine Beauchamp – Demi Moore powinna być inspiracją dla wszystkich nowoczesnych kobiet. Udaje jej się bowiem w sposób zbalansowany połączyć udane życie zawodowe z rodzinnym i to właśnie dlatego zdecydowali się zaprosić ją do współpracy. Co więcej aktorka podkreśla, że od lat jest fanką kolekcji tego modowego brandu.

 

Podczas sesji za obiektywem stanął francuski fotograf Patrick Demarchelier – twórca zdjęć do kampanii reklamowych najważniejszych modowych marek - Dior, Louis Vuitton, Chanel, Yves Saint Laurent, Calvin Klein czy Ralph Lauren.

 

Bardzo jesteśmy ciekawi efektów ich współpracy. A Wy jak myślicie czy wybór Demi Moore był słuszny?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Demi Moore | Ann Taylor | trendy jesień zima 2011 | marka |

podobne artykuły