PL / EN
LITTLE BLACK JACKET – BYLIŚMY NA PARYSKIEJ WYSTAWIE KARLA LAGERFELDA

LITTLE BLACK JACKET – BYLIŚMY NA PARYSKIEJ WYSTAWIE KARLA LAGERFELDA

Redakcja LAMODE miała przyjemność przyjrzeć się z bliska fantastycznym fotografiom Karla Lagerfelda, które pojawiły się w paryskim Grand Palais w ramach wystawy Little Black Jacket. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego wydarzenia!

Ekspozycja Little Black Jacket jest jednym z głośniejszych wydarzeń modowych ostatnich miesięcy. Na wystawie prezentowane są fotografie autorstwa Karla Lagerfelda przedstawiające ikony stylu domu mody Chanel ubrane w klasyczny czarny żakiet francuskiej marki (więcej możecie dowiedzieć się tu).

 

Paryż jest jednym z niewielu miast, w którym pokazano prace znanego projektanta. Francuską wystawę można odwiedzać do 25. listopada w prestiżowym Grand Palais. Wcześniej ekspozycja była wystawiana w londyńskiej Saatchi Gallery. Listę miejsc, w których będzie można zobaczyć Little Black Jacket podano na oficjalnej stronie Chanel.

 

Redakcja LAMODE miała przyjemność odwiedzić paryską wystawę Little Black Jacket. Najlepsze zdjęcia? Odwrócona plecami Anna Wintour i niepokorna Freja Beha w stroju zakonnicy. Nie możemy się już doczekać albumu ze zdjęciami z wystawy (więcej tu).

 

W galerii znajdziecie najciekawsze zdjęcia.   

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Little Black Jacket | Karl Lagerfeld | Chanel | Coco Chanel |

podobne artykuły