PL / EN
LANA DEL REY W OKŁADKOWEJ SESJI DLA L’OFFICIEL PARIS

LANA DEL REY W OKŁADKOWEJ SESJI DLA L’OFFICIEL PARIS

Lana del Rey i stylistyka retro? Jeżeli to połączenie wydaje Wam się zbyt utarte, czas zmienić zdanie. Zobaczcie pięknie wykonaną sesję piosenkarki dla kwietniowego wydania L’Officiel Paris.

Słodka lolitka, cukierkowa ślicznotka, a może elegancka, choć lekko nostalgiczna gwiazda złotej ery Hollywood? Lana del Rey konsekwentnie trzyma się swojego scenicznego wizerunku, który oparła na zręcznie dozowanej mieszance stylistyki retro i nowoczesnej zmysłowości, nie dziwi więc fakt, że zdecydowana większość sesji z udziałem piosenkarki jest do siebie podobna.

 

 

Na szczęście trafiają się również wyjątki od reguły, a pięknie wykonana okładkowa sesja, będąca ozdobą najnowszego numeru L’Officiel Paris, zdecydowanie jest jednym z nich. Fotografka Nicole Nodland i stylistka Vanessa Bellugeon odeszły od schematu przesadnie słodkiej amerykańskiej pin-up girl i zamiast tego obsadziły Lanę w roli dojrzałej, tajemniczej włoszki, która z powodzeniem mogłaby występować w filmach Federico Fellini’ego. Efekt? Naszym zdaniem, bardzo udany!

 

 

Zapraszamy do galerii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Lana del Rey | L'Officiel Paris | Lana del Rey L'Officiel Paris | Nicole Nodland | Vanessa Bellugeon |

podobne artykuły