PL / EN
KEIRA KNIGHTLEY W KREACJI MARY KATRANTZOU NA FESTIWALU W WENECJI

KEIRA KNIGHTLEY W KREACJI MARY KATRANTZOU NA FESTIWALU W WENECJI

Na 68. Festiwalu Filmowym w Wenecji Keira Knightley pojawiła się w sukni greckiej projektantki działającej w Londynie, Mary Katrantzou. Przyćmiła wszystkich!

Brytyjskiej aktorki Keiry Knightley nie mogło zabraknąć na 68. Festiwalu Filmowym w romantycznej Wenecji. Gwiazda promowała tam swój najnowszy film "Niebezpieczna metoda" opowiadający o burzliwych dziejach relacji dwóch wielkich naukowców, Freuda i Junga. Keira pojawiła się na czerwonym dywanie w kilku kreacjach, ale uwagę wszystkich przyciągnęła ta projektu pochodzącej z Grecji absolwentki Central St.Martin's, Mary Katrantzou.

 

Katrantzou staje się coraz bardziej popularna w kręgach krytyków mody oraz gwiazd, bo pomysł wzorów, które umieszcza na sukienkach, topach i spódnicach, jest niezwykle nowatorski. Przestrzenne nadruki przedstawiające osiągnięcia architektury, wnętrza domów, reprodukcje dzieł światowego malarstwa są odważne i robią surrealistyczne wrażenie. Wrażenie to potęgują jeszcze kroje, które stosuje w kolekcjach zdolna projektantka.

 

Keira zauważyła talent Katranztzou i z powodzeniem lansuje jej projekty na wielkich galach. Poniższa suknia o najmodniejszej długości midi, pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji, pokazanej podczas Fashion Week w Londynie.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/KEIRA KNIGHTLEY W KREACJI MARY KATRANTZOU/keira mary.jpgfot. East News/ Keira Knightley podczas 68. Festwialu Filmowego w Wenecji i suknia z kolekcji Mary Katranztzou jesień zima 2011

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Festiwal Filmowy w Wenecji | Keira Knightley | Mary Katrantzou | stylizacje gwiazd | gwiazdy |

podobne artykuły