PL / EN
KATE MOSS NA CZTERECH OKŁADKACH I-D MAGAZINE PRE-SPRING 2013

KATE MOSS NA CZTERECH OKŁADKACH I-D MAGAZINE PRE-SPRING 2013

Najsłynniejsza modelka świata po prostu zachwyca na czterech okładkach najnowszego i-D Magazine. Sprawdźcie, która z nich najbardziej przypadnie Wam do gustu!

Królowa modelingu może być tylko jedna, a my nie mamy wątpliwości, że jest to Kate Moss. Brytyjka już od 25 lat utrzymuje się na samym szczycie bardzo kapryśnej branży, i na szczęście nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie myślała o przejściu na emeryturę.

 

 

Najsłynniejsza modelka świata pojawiła się właśnie na czterech okładkach najnowszego, zapowiadającego zbliżający się wielkimi krokami wiosenny sezon, wydania i-D Magazine. Pozującą w subtelnych, pastelowych stylizacjach i naturalnym makijażu Kate uchwycił współpracujący na stałe z czasopismem znany duet fotografów Daniele Duella & Iango Henzi, a my musimy przyznać, że efekt jest tak zniewalający, że trudno oderwać nam wzrok od charakterystycznych rysów brytyjskiej topmodelki. Kto by przypuszczał, że zaledwie dwa tygodnie temu obchodziła ona 39 urodziny?

 

 

Jesteśmy zachwycone wszystkimi okładkami z piękną Kate i nie możemy doczekać się premiery pełnego wydania magazynu, który kryje w sobie cały edytorial z naszą ulubioną modelką!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, która z czterech okładek i-D najbardziej przypadnie Wam do gustu.  

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Kate Moss i-D Magazine | Kate Moss i-D Magazine pre-spring 2013 | Kate Moss i-D okładka | KATE MOSS |

podobne artykuły