PL / EN
PLICH LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

PLICH LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

Elegancja, szyk i prostota - taki styl proponuje Plich w nadchodzącym półroczu. Zobaczcie lookbook polskiego projektanta na sezon wiosna lato 2013!

Elegancja, szyk i prostota - taki styl proponuje Plich na wiosnę. Zwiewne, lekkie, pastelowe sukienki na co dzień i te mocno wieczorowe, błyszczące, pulsujące, w intensywnych kolorach. Odkryte plecy, powłóczysty syreni ogon, rozkloszowany dół - te elementy podkreślają walory kobiecego ciała. Bo właśnie na kobiecość Plich stawia w tym sezonie!

 

 

Kolekcja jest różnorodna, mimo tego konsekwentna i spójna. Projektant bawi się strukturami łącząc przezroczyste tkaniny z pełnym refleksów, naszpikowanym cekinami materiałem. Podobnie obchodzi się z krojem kreacji przedstawiając romantyczne, zwiewne sukienki obok typowo wieczorowych strojów. Warte uwagi są akcesoria: geometryczne, pikowane torebki w odcieniach beżu lub z dodatkiem supermodnego bordo oraz wytworna biżuteria w postaci ciężkich wisiorów i bransoletek.

 

 

Wszechstronny artysta nie tyle zaskakuje kolekcją na wiosnę lato 2013, co upewnia w przekonaniu, że projekty wychodzące spod jego ręki skierowane są do ściśle określonego grona kobiet, ceniących sobie szyk i wyczucie stylu.

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia z lookbooka Plicha na wiosnę lato 2013!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Plich | Projektant Plich | Plich wiosna lato 2013 | Plich kolekcja wiosna lato 2013 | Plich lookbook wiosna lato 2013 |

podobne artykuły