PL / EN
JOANNA STARTEK – LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

JOANNA STARTEK – LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

Eleganckie, sportowe z nutką retro. Doskonałe do codziennego noszenia i na ważniejsze wydarzenia. Ubrania z najnowszej kolekcji Joanny Startek zachwycają! Zobaczcie lookbook wiosennej linii ubrań projektantki z udziałem atrakcyjnego Marcina Ziółko.

 

Nazwisko Marcina Ziółko w branży mody łączone jest zarówno ze zdolnym fotografem jak i niezmiernie atrakcyjnym modelem agencji D’Vision. Urodziwemu Polakowi z łatwością przychodzi stanie po dwóch stronach obiektywu. Ostatnio popularnego modela mogliśmy podziwiać w wiosennym lookbooku kolekcji Joanny Startek.

 

Marcin Ziółko w obiektywie Moniki Jelińskiej pozuje w wiosennych propozycjach polskiej projektantki. Niezwykle oryginalne, wpisujące się w styl sportowej elegancji rzeczy Startek idealnie komponują się z nieprzeciętną urodą modela. Retro styl, minimalistyczne kompozycje i ciekawe wykończenia ucieszą każde, nawet to najbardziej wybredne, modowe oko.

 

Zobaczcie w naszej galerii Marcina Ziółko w wiosennym lookbooku Joanna Startek.

 

Wywiad przeprowadzony z Marcinem Ziółko możecie przeczytać na naszej stronie. Opis pokazu na sezon wiosna-lato polskiej projektantki został opublikowany tu.

 

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Joanna Startek | lookbook kolekcji wiosna-lato 2013 | Marcin Ziółko |

podobne artykuły