Logotyp serwisu lamode.info
JOANNA KRUPA AMBASADORKĄ KREMU ESOTIQ Z EFEKTEM PUSH UP – HYPNOTAJZIN!

JOANNA KRUPA AMBASADORKĄ KREMU ESOTIQ Z EFEKTEM PUSH UP – HYPNOTAJZIN!

Joanna Krupagwiazda słynąca z pełnych, kobiecych kształtów, została ambasadorką nowego kremu Esotiq z efektem Push Up. Oceńce efekty szeroko komentowanej współpracy.

Przedstawiamy Wam filmik promujący nową kampanię z udziałem amerykańskiej gwiazdy o polskich korzeniach, Joanny Krupy, która znana jest nie tylko z dowcipnego języka, ale także, a może przede wszystkim, z kobiecych kształtów.

 

To właśnie one zagwarantowały Joannie rolę ambasadorki nowego kremu Esotiq z efektem Push up. Jak dowodzą badania polskiego koncernu Esotiq&Henderson, większość kobiet przyznaje, że chciałaby poprawić coś w wyglądzie swojego biustu. Zdecydowana większość pań stawia na jędrny i większy biust z efektem push-up.

 

Koncern podjął wyzywanie i na rynku pojawił się nowy produkt, który ma pomóc wszystkim niezadowolonym kobietom i z powodzeniem zastąpić klasyczny biustonosz push-up. Dla przykładu, Push Up Breast Mask daje taki efekt w cztery minuty po aplikacji. Zawiera on najnowszej generacji polimer Flexan II® (aż 20% składu maski) tworzący na skórze mikrosiateczkę pozwalającą na wchłanianie składników aktywnych, a także kigelinę, naturalną substancję stymulującą produkcję kolagenu i elastyny, kwas hialuronowy oraz proteiny pszeniczne (tritisol), dodatkowo uelastyczniające i nawilżające skórę.

 

Joana Krupa reklamuje Esotiq Formula
fot. materiały prasowe

tagi: Esotiq | Joanna Krupa | Push Up Breast Mask | efekt push-up |

podobne artykuły