Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - HAILEE STEINFELD

INSPIRACJA DNIA - HAILEE STEINFELD

Heilee Steinfeld, urocza 15-latka z filmu braci Cohen "Prawdziwe męstwo" stawia pierwsze kroki w świecie mody. Sprawdźcie, dlaczego nas zainspirowała!

Jest fanką Prady i klientką fantastycznego duetu stylistów Kemal & Karla. Hailee Steinfeld to tzw. star-to-be i obecnie gorące nazwisko w filmowym środowisku. Swoją rolą w westernie zawojowała świat, a teraz czaruje go stylizacjami. 15-latka ma nosa do bardzo luksusowej mody, ale nie stara się na siłę wydorośleć. Jej zestawy nie zafałszowują wieku i dzięki temu zyskują na świeżości. Styl Hailee jest przede wszystkim dziewczęcy. Rzadko zobaczymy ją w spodniach, częściej w delikatnych sukienkach z półprzeźroczystych materiałów. Na czerwony dywan wybiera z reguły "skromne wersje" - zabudowane sukienki, w których pole do popisu zostawia materiałom: koronka, tafta, jedwab czy żakard - to najczęściej wybierane przez młodą aktorkę rozwiązania.

 

Wydaje mi się, że nie mam określonego stylu, po prostu wiem, co lubię - przyznaje Hailee. Nam podoba się jej zestaw, na który składa się błyszcząca sukienka w kremie i czerni, skórzana pilotka i czarne atłasowe botki do kompletu. Bardzo delikatnie, ale dzięki cekinom, jednak glamour.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - HAILEE STEINFELD/EN_00945833_0915.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Heilee Steinfeld |

podobne artykuły