PL / EN
INSPIRACJA DNIA - JENNIFER ANISTON

INSPIRACJA DNIA - JENNIFER ANISTON

Amerykanki stawiają ją sobie za wzór do naśladowania, a jej klasyczna uroda wzbudza zachwyt. Jennifer Aniston to gwiazda na miarę naszych czasów. Zobacz czym nas zainspirowała!

Jennifer Aniston to świadoma własnego stylu, dojrzała kobieta. Uznawana przez Amerykanki za klasyczną piękność oraz ikonę stylu, Jennifer inspiruje tłumy. Co ciekawe, aby wyglądać jak Aniston nie trzeba wydawać milionów w butikach lub zatrudniać świtę stylistów. Aniston nosi się zgodnie z trendami i wie co pasuje do jej figury, rysów twarzy i fryzury.

Aktorka uwielbia nosić klasyczne jeansy, dopasowane koszule i wygodne buty. Jennifer nieustannie porównuje się z jej „rywalką” Angeliną Jolie, bo podejście do mody obie panie mają niezwykle podobne. Gustują głównie w casual’u i nawet w zwykłej bluzie potrafią wyglądać jak milion dolarów. Co nie zmienia faktu, że nie pałają do siebie zbytnią sympatią…

U nas amerykańska gwiazda w codziennym zestawie na rock’owo. Mocne biker boots z klamrami, skórzana ramoneska, nieśmiertelne, ukochane jeansy oraz dopasowany do całości fioletowy szal. Na nosie utrzymujące się na liście top hitów – okulary „lennonki”. Piękna i naturalna „dziewczyna z pazurem” w wydaniu Jennifer Aniston to nasz stylizacyjny wybór dnia.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - JENNIFER ANISTON/EN_00942076_0009.jpg

fot. East News

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: inspiracja dnia | Jennifer Aniston |

podobne artykuły