PL / EN
GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI TOMASZA OSSOLIŃSKIEGO WIOSNA LATO 2012

GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI TOMASZA OSSOLIŃSKIEGO WIOSNA LATO 2012

Na pokaz kolekcji wiosna lato 2012 Tomasza Ossolińskiego w hotelu Bristol zjechały się tłumy gwiazd. Widziano Edytę Herbuś, Monikę Olejnik, a nawet Marcina Tyszkę.

Wczoraj, 2.września miało miejsce niezwykle prestiżowe w polskiej branży mody wydarzenie – swoje projekty na sezon wiosna - lato 2012 zaprezentował w hotelu Bristol znakomity Tomasz Ossoliński. Na tego typu evencie nie mogło zabraknąć znajomych i przyjaciół projektanta, czyli w zasadzie całej śmietanki towarzyskiej stolicy.

 

W pierwszym rzędzie zasiedli Maciej Zień, Gosia Baczyńska i Paprocki i Brzozowski,  artyści, z którymi Ossoliński przyjaźni się i wspiera od czasów studiów. Na pokazie zjawili się również znani i lubiani dziennikarze m.in. charyzmatyczna blondynka Monika Olejnik i modna Beata Sadowska. Edyta Herbuś pokaz obejrzała z Mariuszem Trelińskim, a Aleksandra Kwaśniewska dzielnie pozowała fotografom. W centrum uwagi  znalazł się też znany na całym świecie, a teraz również i w Polsce, Marcin Tyszka.

 

Aneta Kręglicka, Teresa Rosati i Monika Brodka wyszły z pokazu Ossolińskiego zachwycone bogactwem męskich projektów i kilkoma damskimi sukniami.

 

Jak Wam się podobają gwiazdy u Ossolińskiego?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Tomasz Ossoliński | Edyta Herbuś. Monika Olejnik | Beata Sadowska | Marcin Tyszka. pokaz mody | moda męska | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły