Logotyp serwisu lamode.info
GWIAZDY NA POKAZIE SIMPLE CREATIVE PRODUCTS  JESIEŃ ZIMA 2012

GWIAZDY NA POKAZIE SIMPLE CREATIVE PRODUCTS JESIEŃ ZIMA 2012

Doskonały pokaz nie może się odbyć bez odpowiednich gości. W pierwszych rzędach pokazu Simple Creative Products jesień zima 2012 zasiadła m.in. Magdalena Frąckowiak!

Choć sama top modelka Magdalena Frąckowiak żartowała, że trudno było dotrzeć do elektrowozowni Metra Warszawskiego na miejsce pokazu Simple Creative Products, to na miejscu nie zabrakło tłumu gwiazd podziwiających od lat styl projektowania Lidii Kality.

 

Magda Frąckowiak, która ostatnio coraz częściej wybiera się na pokazy rodzimych projektantów wyglądała jak zwykle zjawiskowo. Długa, jedwabna sukienka na cienkich ramiączkach podkreślała niezwykłą urodę polskiej modelki, która w zasadzie nie potrzebuje zbędnych dodatków. W elektrowozowni pojawiła się też jedna z najbardziej znanych stylistek i fashionistek w kraju, Joanna Horodyńska. W sukience Simple i oryginalnych butach projektu włoskiego Fendi jak zwykle zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów. Podobnie jak kreacje pogodynki Doroty Gardias (cieniowana maksi suknia z sprintem marki Simple) i Małgorzaty Kożuchowskiej, która na event wybrała koronkową sukienkę w stylu lat 50. z najnowszej, zaprezentowanej właśnie kolekcji jesień zima 2012.

 

Jak się okazuje nawet w halach warszawskiego metra można zadać szyku. Zobaczcie zdjęcia gwiazd w galerii!

tagi: Magdalena Frąckowiak | Joanna Horodyńska | Simple Creative Products |

podobne artykuły