PL / EN
GWIAZDY HOLLYWOOD NA INAUGURACJI KOLEKCJI MARNI DLA H&M

GWIAZDY HOLLYWOOD NA INAUGURACJI KOLEKCJI MARNI DLA H&M

Plejada największych gwiazd Hollywood, w tym reżyserka kampanii Sophia Coppola i aktorki Drew Barrymore oraz Freida Pinto wpadły z wizytą na inaugurację kolekcji Marni dla H&M. Zobaczcie, jak się prezentowały w projektach Marni.

W Los Angeles zorganizowano prestiżowy event uświetniający premierę kolekcji Consuelo Castriglioni dla marki H&M. Event odbył się w pięknej hollywoodzkiej willi, a gospodyniami zostały sama Castiglioni, Sophia Coppola oraz Marghareta van den Bosh, creative advisor H&M. Goście ubrani od stóp do głów w projekty Marni tłumnie przybyli na imprezę. Widziano na niej Millię Jovovich, Drew Barrymore w fantastycznym zestawie w retro grochy czy Lou Doillon, córkę Jane Birkin, która wybrałą stylizację pidżamową.

 

- To była cudowna noc, w pięknym otoczeniu i z cudownymi ludźmi. Już niedługo kolekcja Marni dla &HM trafi do sklepów i jestem niewypowiedzianie szczęśliwa, że mogę dzielić ten magiczny moment z innymi. – komentowała autorka kolekcji, Consuelo Castiglioni.- Świetnie jest widzieć po raz kolejny osoby, z którymi współpracowałam przy projekcie Marni dla H&M. W swoim filmie stałam się oddać ducha projektów, fantazję i po prostu, zabawę modą. – dodała jedna z organizatorek, Sophia Coppola.Kolekcja Marni dla szwedzkiej sieciówki to eksperyment z kolorem i wzorem. Pojawiają się tu afrykańskie printy, modernizm Bauhaus czy sportowe kroje. Znajdziemy też sandały na platformie czy ogromne, odważne naszyjniki.- Uwielbiam H&M, w tym samym stopniu, w którym uwielbiam Marni. Sposób, w który H&M udostępnia wszystkim wielką modę Marni, zachwyca. – mówi znana z dobrego wyczucia stylu, Drew Barrymore.Poniżej prezentujemy krótki film, będący zapisem tej magicznej nocy oraz gwiazdy w Marni dla H&M.

 

Źródło: materiały prasowe

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Marni | Sophia Coppola | Drew Barrymore | Freida Pinto | Mila Jovovich | H&M |

podobne artykuły