Logotyp serwisu lamode.info
GET DRESSED FOR SUCCESS – RELACJA Z WYDARZENIA

GET DRESSED FOR SUCCESS – RELACJA Z WYDARZENIA

13. marca w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej Fashion Management Club zorganizowało kolejne spotkanie z cyklu Fashion Is My Passion. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia był dress code. Przeczytajcie relację!

 

Działająca przy SGH organizacja studencka Fashion Management Club nie zwalnia tempa, a kolejne spotkanie zorganizowane przez nią w ramach serii Fashion Is My Passion ponownie spotkało się z wielkim zainteresowaniem. Tym razem tematem przewodnim wykładu był dress code.

 


Gośćmi ostatniego spotkania Get Dressed For Success były osoby, które na co dzień mają styczność ze środowiskiem biznesowym i wiedzą w jakim stopniu wizerunek wpływa na sukces zawodowy. Stylistka Pola Madej-Lubera, prezes Domu Aukcyjnego Abbey House Jakub Kokoszka, projektantki marki Bizuu - Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak oraz Wojciech Bednarz, projektant kolekcji Vistuli, podzielili się swoim doświadczeniem z przybyłymi słuchaczami.

 

 

Spotkanie przebiegło w określonej formie. Jako pierwsza głos zabrała Pola Madej-Lubera, która w swojej 30-minutowej prezentacji zawarła wszystkie podstawowe informacje dotyczące tego, jak kreować swój wizerunek poprzez ubiór. Opierając się na przykładowych zdjęciach osób ze świata show biznesu, stylistka zaprezentowała, na co powinno zwracać się szczególną uwagę oraz jakich błędów należy się wystrzegać.

 

 

Druga część spotkania została poświęcona wizerunkowi z osobnym podziałem dotyczącym mężczyzn i kobiet. Panowie Jakub Kokosza oraz Wojciech Bednarz opowiedzieli o swoim doświadczeniu w pracy w środowisku biznesowym. Podkreślili istotę dobrze dobranego garnituru oraz koszuli. Zwrócili także uwagę na jakość wybieranych ubrań.

 

 

Dyskusja na temat kobiecego wizerunku dotyczyła zarówno całego stroju, jak i dodatków. Okazało się, że „diabeł tkwi w szczegółach” – dlatego tak ważne jest, by zadbać o każdy detal. Wszyscy goście byli zgodni, że to kobiety wciąż przywiązują większą wagę do swojego wizerunku niż mężczyźni.

 

Dress code – zestaw sztywnych reguł czy ochrona przed popełnieniem ubiorowego faux pas? Spotkania Fashion Management Club jak zwykle zmuszają do zastanowienia. Kolejne spotkanie z cyklu Fashion Is My Passion już wkrótce! 

tagi: Fashion is my passion | warszataty | Fashion Managment Club | Get dressed for success warsztaty |

podobne artykuły