Logotyp serwisu lamode.info
GET DRESSED FOR SUCCESS - PROJEKT FASHION IS MY PASSION FMA

GET DRESSED FOR SUCCESS - PROJEKT FASHION IS MY PASSION FMA

13. marca w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej obędzie się spotkanie, podczas którego przybyli goście zdradzą czy odpowiedni ubiór może być kluczem do sukcesu. Projekt jest kontynuacją cyklu Fashion Is My Passion.

Fashion Is My Passion to kolejna edycja projektu tworzonego przez Fashion Management Club – studencką organizację działającą przy SGH. Projekt ma na celu rozwijanie zainteresowania młodych ludzi z zakresu zarządzania marką oraz przybliżenie wiedzy na temat kształtowania własnej ścieżki kariery w branży modowej. Get Dressed for Success to drugie w tym roku spotkanie poświęcone tematyce z zakresu mody i biznesu.

 

Zaproszeni goście – stylistka Pola Madej- Lubera, Prezes Zarządu Domu Aukcyjnego Abbey House - Jakub Kokoszka, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak – projektantki marki Bizuu oraz Wojciech Bednarz- projektant kolekcji Vistuli opowiedzą o zasadach dress code oraz  ich zastosowaniu w praktyce. Doradzą jak się ubrać, by się nie przebrać, jakich błędów należy się wystrzegać. Zdradzą tajniki dotyczące aktualnych trendów oraz odpowiedzą na pytanie, w jaki sposób można kreować swój wizerunek strojem.

 

Spotkanie odbędzie się w formie panelu dyskusyjnego. Zaproszeni goście to osoby cechujące się wyczuciem stylu, dobrze znane w środowisku biznesowym i modowym. Prelegenci podzielą się swoją wiedzą dotyczącą zarówno wizerunku kobiety, jak i mężczyzny. Słuchacze będą mieli okazję aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu zadając pytania.

 

Miejsce i godzina: 

 

Dzień: 13 marca 2013

Godzina: 19:00

Miejsce: Szkoła Główna Handlowa, bud. C, AULA 1

 

Zapraszamy także tu:  http://fmcsgh.wix.com/fmcsgh

tagi: Fashion is my passion | warszataty | Fashion Managment Club | Get dressed for success warsztaty |

podobne artykuły