PL / EN
ETUI NA IPAD I IPHONE SYGNOWANE METKĄ GIVENCHY

ETUI NA IPAD I IPHONE SYGNOWANE METKĄ GIVENCHY

Etui na elektroniczne gadżety powoli wchodzą do stałego repertuaru domów mody i projektantów. Te z groźnym psem Givenchy to nasz wybór dnia!

W czasie wzmożonego rozwoju elektronicznego „gadżeciarstwa”  posiadacze iPhone’ów, iPad’ów i różnych innych cudów  techniki nie mogą się obyc bez odpowiednich dodatków. Jeśli już masz smartphone’a, konieczne jest posiadanie „skórki” a najlepiej kilku różnych, do wymiany w zależności od humoru. Odpowiednio dobrane etui świadczy o guście właściciela, a nawet jego nastawieniu do świata i hobby.

 

Tę globalną tendencję zauważyli już jakiś czas temu projektanci high fashion i zaczęli regularnie sprawdza do swoich kolekcji akcesoria telefoniczno-komputerowe. Swoje etui ma Diane Von Furstenberg, Gucci, Louis Vuitton, Lanvin i Marc  Jacobs. Nam wyjątkowo przypadło  do gustu to zaprojektowane przez paryską markę Givenchy. Nawiązując do motywu przewodniego kolekcji wiosna lato 2012 stworzono serię pokrowców na iPhone i iPod z wizerunkiem wściekłego  rottweilera. Jest z pazurem i bardzo modnie, a pytanie Baha Men Who let the dogs out?  w tym przypadku już nieaktualne.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Givenchy | iPad | iPhone | etui | trendy jesień zima 2012/13 |

podobne artykuły