Logotyp serwisu lamode.info
Eobuwie.pl x adidas to współpraca tego roku! Efekt? Gra na Robloxie!

Eobuwie.pl x adidas to współpraca tego roku! Efekt? Gra na Robloxie!

Eobuwie.pl to jedna z najbardziej technologicznie rozwiniętych marek modowych w tej części Europy.

Spis treści

1. Eobuwie.pl i adidas wchodzą do wirtualnej rzeczywistości z modowo-gamingową współpracą z Roblox

2. Wyrażanie siebie w metaversie

Fenomenem stała się dzięki rewolucyjnym technologiom, które mają za zadanie wyeliminować nietrafione wybory zakupowe. Za to odpowiada usługa esize.me, która proponuje zmierzenie oraz skan stopy i na ich podstawie wybór perfekcyjnego rozmiaru obuwia, dopasowanego pod względem długości, szerokości i kształtu.

Marka eobuwie.pl jako pierwsza zrezygnowała z tradycyjnej ekspozycji w swoich sklepach stacjonarnych na rzecz ekranów z witryną sklepu internetowego. To właśnie tam można zamówić produkty do przymierzenia, a one w ekspresowym tempie dostarczane są ze zlokalizowanego na tyłach sklepu magazynu.

Eobuwie.pl i adidas wchodzą do wirtualnej rzeczywistości z modowo-gamingową współpracą z Roblox

Eobuwie.pl w swojej technologicznej misji idzie o krok dalej i razem z adidasem inicjują swoją wspólną przygodę w wirtualnej rzeczywistości. Platforma chce w ten sposób nie tylko dokonać pierwszego kroku w kierunku działalności w wirtualnym świecie, ale także edukować klientów i pokazać im zupełnie nowe, ekskluzywne doświadczenia.

Eobuwie.pl za tzw. pierwszy krok na księżycu, wybrało platformę społecznościową Roblox, która codziennie przyciąga blisko 52 milionów aktywnych graczy. Wprowadził do gry serię ekskluzywnych produktów, takich jak adidas Avryn, adidas Ultra Boost 1.0, adidas Supernova, adidas Web Boost, adidas Ultra Boost Light oraz adidas Terrex Swift.

Gracze mają możliwość ubrania swojego awatara – czyli siebie – w modele marki. Gra adiventure by eobuwie.pl wzbogacona została o liczne atrakcje takie jak wspólne wydarzenia i konkursy, które pozwalają fanom zdobyć ekskluzywne przedmioty i ubrania.

Współpraca Eobuwie.pl x adidas (fot. materiały prasowe)

Współpraca Eobuwie.pl x adidas (fot. materiały prasowe)

Gra oferuje użytkownikom świat pełen przygód, w pięciu różnych światach, na kilku zupełnie innych torach. Każdy z graczy może, dzięki specjalnym modelom adidas, wykorzystywać swoje supermoce, podczas wyścigu przez miasto, dziki las, lodową pustynię Arktyki czy Wulkan.

Prędkość biegu ma tutaj istotne znaczenie, bo to właśnie szybkość decyduje o miejscu w rankingu. Grać można solo lub z innymi graczami. Gra adiventure by eobuwie.pl, powstała we współpracy marek eobuwie.pl i adidas, to ważny krok w kierunku kreowania przyszłości mody wirtualnej.

Projekt otwiera zupełnie nowe możliwości nie tylko dla młodszego pokolenia, dorastającego w nowych cyfrowych realiach, ale także dla stałych użytkowników mody, którzy mogą spojrzeć na nią z zupełnie innej perspektywy, właśnie poprzez doświadczenia w rzeczywistości wirtualnej.

Współpraca Roblox i eobuwie.pl to zatarcie granic między rzeczywistym światem mody, a wirtualnym światem gier. W miarę coraz większego znaczenia mody cyfrowej, możemy spodziewać się coraz większego wpływu tego zjawiska na przemysł odzieżowy i sposób, w jaki w ogóle postrzegamy modę.

Wyrażanie siebie w metaversie

Marki same przyznają, że gry wideo i platformy społecznościowe stały się doskonałym połączeniem świata mody i gier wideo. W przyszłości można się spodziewać jeszcze więcej tego typu projektów, co może wpłynąć na nowe trendy i kierunki w przemyśle modowym.

Wirtualna moda pozwala na zaawansowane eksperymentowanie z różnorodnymi stylami w bezpiecznym środowisku, jednocześnie zachęcając młodsze pokolenia do odkrywania własnej tożsamości poprzez ubiór.

Marka adidas już zaczęła pierwsze eksperymenty z modą zlokalizowaną w wirtualnej rzeczywistości. Kolekcje powstałe pod szyldem metaverse czy NFT, są nieprzerwanym hitem. Tak więc wygląda na to, że w przyszłości (i chyba nie aż tak dalekiej) ważne będzie dla nas nie tylko jak my wyglądamy, ale również jak wygląda nasz avatar.

I jeśli wierzyć markom eobuwie.pl i adidas, wirtualna rzeczywistość będzie świetną platformą do rozmaitych eksperymentów modowych i wyrażania siebie.

Współpraca Eobuwie.pl x adidas (fot. materiały prasowe)

Współpraca Eobuwie.pl x adidas (fot. materiały prasowe)

Zdjęcie tytułowe: materiały prasowe

tagi: Eobuwie | Roblox | ADIDAS |

podobne artykuły