PL / EN
ELIZABETH ARDEN SZUKA PROJEKTANTÓW

ELIZABETH ARDEN SZUKA PROJEKTANTÓW

Nowojorska marka, Elizabeth Arden ogłosiła konkurs dla młodych, zdolnych projektantów. Jeśli czujesz się na siłach sprostać zadaniu - sprawdź szczegóły.

Sto lat temu, na nowojorskiej Piątej Alei, miało miejsce otwarcie pierwszego sklepu Elizabeth Arden, z jego sztandarowym symbolem – czerwonymi drzwiami prowadzącymi do „świątyni piękna”. Charakterystyczne dla marki czerwone drzwi teraz otwierają się dla młodych projektantów. Elizabeth Arden ogłosiło bowiem konkurs mający na celu „wyłowienie” prawdziwych, kreatywnych talentów spośród absolwentów szkół design’u na całym świecie oraz tych projektantów, którzy czują się w jakiś sposób związani z nowojorskim brand’em.

 

Tematem projektu są dokładnie „Czerwone drzwi”: zadaniem uczestników jest zreinterpretowanie owych drzwi w pracy graficznej i przesłanie dzieł do 15 stycznia, 2011 roku.

 

Do 28 stycznia wybrani zostaną finaliści, których kolejnym zadaniem będzie przekształcenie graficznego projektu w model. Ich prace zostaną zaprezentowane podczas Targów Mebli w Mediolanie, tam zostanie też ogłoszony zwycięzca.

 

Każdego, kto chce spróbować swoich sił, odsyłamy do strony elizabetharden.com/vogue gdzie znajduje się regulamin i wszystkie dodatkowe zasady konkursu.

 

Powodzenia!

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: kariera | praca | Elizabeth Arden | projektant |

podobne artykuły