PL / EN
DOMINIKA - NOWA TWARZ BIŻUTERII FLORENTINES

DOMINIKA - NOWA TWARZ BIŻUTERII FLORENTINES

Kocha szpilki i dobrą kawę. Jak sama pisze, choć jeździ na wózku, ma lepsze życie niż mogłaby sobie wyobrazić. Jest bloggerką i wizażystką, a ostatnio również ambasadorką biżuteryjnej marki Florentines. Poznajcie Dominikę Budzyńską.

Być może pamiętacie ją z cyklu Glamour Beautiful Story, który został zorganizowany przy współpracy z Reserved. Dominika Budzyńska  jest piękna, utalentowana i szczęśliwa pomimo przeciwności losu. Mimo swojej niepełnosprawności jest bloggerką, modelką, fotografem i wizażystką. Miarą sukcesu jest choćby fakt, iż jej blog na facebooku ma ponad 25 tysięcy fanów. Co tam znajdziemy? Recenzje kosmetyków i doskonałe propozycje makijażu na różne okazje.

 

Dominika niedawno została twarzą marki biżuteryjnej Florentines. Jest więc dowodem na to, że jeśli ma się pasję i siłę, by przeciwstawiać się problemom, możliwe jest dosłownie wszystko. Kolejna niezwykła historia z pozoru zwykłej osoby, choć tak naprawdę ciężko znaleźć kogoś, kto ma taką siłę i wolę życia jak ona. W końcu każdy z nas jest twórcą własnej beautiful story.

 

Gratulujemy Dominice i życzymy dalszych sukcesów!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Dominika Budzyńska | Florentines |

podobne artykuły