PL / EN
DEEZEE - MODNE MIEJSCE W SIECI

DEEZEE - MODNE MIEJSCE W SIECI

Znacie już internetową mekkę fanów modnych dodatków? Zajrzyjcie i poznajcie bliżej lepiej Deezee!

DeeZee ugruntowało swoją pozycję rynkową wprowadzając na polski rynek od 2005r. obuwie z Anglii, Hiszpanii oraz Australii. Ich buty to aktualnie częsty wybór polskich gwiazd (w DeeZee zobaczymy Marinę Łuczenko, Edytę Herbuś, Agnieszkę Popielewicz czy Justynę Steczkowską) oraz projektantów do pokazów mody (ostatnio Paprocki&Brzozowski, Zemełka&Pirowska czy Ania Kuczyńska).

 

To prężne przedsiębiorstwo rodzinne bardzo często odwiedza też stolice mody, uczestniczy i obserwuje Targi Mody takie m.in. London Fashion Week, Targi Poznańskie, Międzynarodowe Targi Obuwnicze w Dusseldorfie, MICAM w Mediolanie czy Bread and Butter w Berlinie.

 

Mówiąc o DeeZee nie można też pominąć stałej współpracy z blogerkami, które obecnie trzęsą polską blogosferą. Jessica Mercedes Kirchner czy Maffashion to z pewnością stałe klientki marki.

 

Jak sami mówią - DeeZee to ogromna miłość do mody, którą widać na każdym kroku. Najnowsze trendy z wybiegów światowych projektantów DeeZee z łatwością reinterpretuje i odświeża co sezon ofertę butów, torebek i dodatków. Dodatkowo, jeżeli nie jesteście pewne czy dobrze w czymś wyglądacie na pomoc przyjdzie DeeZeelistka, która nie tylko pokaże, co z czym połączyć, ale także na jakie okazję założyć daną rzecz.

 

Zdecydowanie polecamy! Zajrzyjcie na www.deezeee.pl oraz na www.deezeelistka.pl

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Deezee | sklep Deezee | buty Deezee | Deezee zakupy |

podobne artykuły