PL / EN
DAGA ZIOBER DLA LA MANIA - FILMIK PROMO WIOSNA LATO 2013

DAGA ZIOBER DLA LA MANIA - FILMIK PROMO WIOSNA LATO 2013

Prześliczna Daga Ziober (Model PLUS) w wersji retro w nowej kampanii La Mania wiosna lato 2013, pozdrowienia z południowej Francji!

Zaczęła na dobre w sezonie jesień zima 2011, do niej należały pokazy Prada, Jil Sander, Calvin Klein, Miu Miu i Celine. Daga Ziober, jedna z twarzy agencji Model Plus to właścicielka urody niczym gwiazda starego kina, a najnowsza kampania dla La Mani tylko ją podkreśla. W sezonie wiosna lato 2013 Dagę zobaczymy też w kampanii innej ekskluzywnej polskiej marki, Simple.

 

La Mania wypuściła właśnie filmik promujący kolekcję wiosna lato 2013, który stylizował Michał Kuś, a za kamerą stanęła Monika Kmita. Sesję wykonano w kurorcie w południowej Francji, m.in. na imponującym jachcie. Daga w projektach La Mania przypomina Audrey Hepburn z przełomu lat 50. i 60. Kwieciste chusty elegancko wiązane na głowie, baskinki, jednoczęściowe błyszczące body czy krótkie żakiety połączone z szortami z wysokim stanem to kwintesencja stylu wielkich gwiazd ekranu i tym samym, serce polskiego domu mody.

 

fot. La Mania ss 2013

 

Piękny film zobaczycie tu: 

 

Źródło: La Mania

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Daga Ziober | La Mania | Joanna Przetakiewicz |

podobne artykuły