PL / EN
KOLEKCJA BUTÓW RACHEL ZOE W POLSCE

KOLEKCJA BUTÓW RACHEL ZOE W POLSCE

Uznawana za jedną z najlepiej ubranych kobiet świata, ulubiona stylistka Hollywood’u, a od niedawna również wzięta projektantka - Rachel Zoe. Jej projekty dostępne już w Polsce w butiku Chiara.

Wśród klientek Rachel Zoe wymienia się takie gwiazdy jak Anne Hathaway, Demi Moore czy Mischa Barton. Nie da się ukryć, że Rachel to stylistka, która doskonale wie, w czym kobieta wygląda dobrze! Dzięki butikowi Chiara kolekcja Rachel dostępna w Polsce w warszawskim butiku lub sklepie online.

 

 

Projekty Zoe  sprawdzą się u kobiet ceniących minimalizm, klasykę i kochających swobodę. W kolekcji znajdziemy propozycje stworzone z myślą o codziennym użytkowaniu jak i również na wieczorne wyjścia i szczególne okazje.

 

 

Buty to przecież obowiązkowy element w kobiecej garderobie, a według Rachel Zoe nawet jeden z najważniejszych elementów całej stylizacji.

 

 

Szpilki i baleriny zaprojektowane przez Rachel można kupić w warszawskim butiku Chiara przy ul. Mokotowskiej 49 lub w sklepie online : www.chiara-online.pl .

 

 

My oczekiwaliśmy chyba czegoś więcej. Jest kobieco, klasycznie i stylowo, ale… trochę wieje nudą…

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Rachel Zoe | buty Rachel Zoe | kolekcja Rachel Zoe w Polsce | Rachel Zoe w butiku Chiara | butik Chiara |

podobne artykuły