PL / EN
BLOG - GALA GONZALEZ, CZYLI AM-LUL

BLOG - GALA GONZALEZ, CZYLI AM-LUL

Jest piękna, utalentowana i z kontem pełnym sukcesów w modowej branży. Przedstawimy Wam Galę Gonzalez, autorkę blog'a Inside Am-lul's closet.

Gala Gonzalez autorka słynnego bloga Am-Lul’s Closet regularnie dokumentuje swój nonszalancki styl i liczne kolaboracje oraz tygodnie mody, na których zasiada w pierwszych rzędach.

 

Z Madrytu wyjechała, bo udało jej się dostać na jedną z najbardziej prestiżowych uczelni mody na świecie – londyńskiego Central St.Martin’s College. Tam studiowała projektowanie ubioru, a w wolnym czasie fotografowała swoje codzienne zestawy i przyjaciół. Zdjęcia wrzucała na swoją stronę internetową. Szybko została zauważona przez branżę. Domy mody sadzają ją na swoich pokazach w pierwszych rzędach, ramię w ramię z Gwyneth Paltrow, a sieciówki zapraszają do współpracy.

 

tl_files/COMMUNITY/BLOGOSFERA/BLOG - GALA GONZALES/IMG_1324.jpg

fot. Inside Am-lul's closet

 

Gala stworzyła własną linię ubrań i akcesoriów we współpracy z Adolfo Dominquez, jest wziętą modelką, która bierze udział w kampaniach reklamowych takich firm jak hiszpańskie Loewe i stylistką prezentującą swoje pomysły w zeszłorocznej kampanii Mango oraz w stylowym przewodniku szwedzkiego H&M.

 

Talent Gali pozwolił jej w wieku zaledwie 24-lat osiągnąć ogromny medialny sukces. Moda liczy się z jej zdaniem, a duże marki chcą współpracować tylko z nią. Jej blog odnotowuje dziennie ok. 15 tys. wejść spragnionych dobrych stylizacji dziewczyn. Teraz w tym gronie możecie znaleźć się i Wy. Zapraszamy na spotkanie z  Am-lul’s Closet.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: blog | blogger | Inside am-lul's closet |

podobne artykuły